קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

מראות איפור

 

מראות איפור

 אל אף שמראות איפור משמשות בעיקר את הלקוחה שלך, מדובר באחד מכלי העבודה הכי חשובים שיהיו לך בעסק...

מראות איפור משמשות אותך במהלך הטיפול מול הלקוחה ועוזרות לך לשתף אותה בתהליך עצמו על לתוצאה הסופית. לרוב מראות איפור הן מראות שמגדילות מעט את ההשתקפות על מנת לאפשר ללקוחה לראות בצורה ברורה יותר אזורים קטנים יותר של הפנים. על מנת להגדיל עוד יותר את האופן שבו המראה משמשת את הלקוחה, תוכלי למצוא גם מראת איפור עם תאורה פנימית אשר תקל עלייה עוד יותר.

ההבדל בין מראת איפור למראה רגילה

מראה רגילה תשמש אותך בשלב הסופי בו הלקוחה כבר מאופרת ורוצה לראות את התוצאה המוגמרת. מראת איפור לעומת זאת תהיה נוחה יותר במהלך הטיפול עצמו מאחר והיא קטנה יותר ובנויה בצורה נוחה לאחיזה. למעשה, בכל חדר טיפולים או קליניקה של קוסמטיקאית או מאפרת ניתן למצוא גם מראות טיפול וגם מראות רגילות גדולות יותר. אך שחושבים על זה, מראות הן חלק בלתי נפרד כאשר עוסקים בתחום של יופי...

טיפ בנוגע למראת איפור ובכלל...

כשאת מחפשת מראות איפור עבור העסק, מומלץ לחפש מראה עם אחיזה נוחה ושתהיה בגודל סביר שיהיה ללקוחה נוח להחזיק אותו. במוצר כזה לא צריך לעלות יותר מידי, מראה פשוטה עם מסגרת יפה תעשה בדיוק את אותה עבודה כמו מראה עם עיצוב יוקרתי. בתור מאפרת או קוסמטיקאית את בטח יודעת שלא פעם קורה שלקוחה בטעות מפילה את המראה והיא נשברת לרסיסים... אם לוקחים את זה בחשבון, זו סיבה טובה מדוע עדיף לרכוש יותר מראות במחיר הוגן מאשר מספר מראות יקרות שמעניקות את אותו הערך.

בעוד שאת מחפשת מראת איפור חדשה עבור העסק תוכלי לגלות כי יש מגוון רחב של מראות איפור המגיעות בגדלים שונים, צורות שונות וצבעים שונים... תוכלי לקנות מספר מראות זהות או אולי מגוון סוגים של מראות שיעשו את העסק מעניין יותר לעיין.

נשברה לך מראת האיפור האחרונה שלך? כאן תוכלי למצוא גישה למגוון מותגי קוסמטיקה שיציעו לך מראות איפור איכותיות במחיר טוב... כנסי עכשיו למבחר המלא >>

 

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
  1. מראה מגדילה  דו צדדית עם תאורה  פי 3,5,

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף