קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

דבק ריסים

 

הדבקת והארכת ריסים מלאכותיים

כל אישה רוצה ריסים ארוכות ויפות ועכשיו יש לך את האפשרות להעניק ללקוחה שלך את מה שהיא כל כך רוצה... כל מה שחשוב שתדעי בנוגע להארכת ריסים.

הארכת ריסים מלאכותיים – איך זה עובד?

על מנת לבצע הארכה של הריס עושים שימוש בפעולת הדבקה של ריסים מלאכותיים על גבי הריסים הקיימים על מנת לשנות אותם לפי הצורך. ניתן למעשה לעבות ולהאריך את הריסים על ידי פעולה פשוטה, והתוצאה פשוט מדהימה וטבעית... תוכלי למצוא מגוון רחב של ריסים מלאכותיים באורכים שונים ובמגוון צבעים שיתאימו לצורך של כל לקוחה שתגיע אלייך לחדר הטיפולים.
חשוב לציין כי על אף שזה נשמע פשוט, חשוב לתרגל את השיטה היטב מאחר וניסיון מעשי ישפר משמעותית את זמן הטיפול ויעניק תוצאות טובות יותר עבור הלקוחה שלך.
כמות הריסים שתבחרי לשים גם כן ישפיעו על התוצאה ויקבעו האם ייווצר מראה טבעי וזוהר או מלאכותי.

הארכת ריסים בשלושה שלבים פשוטים...

מאחר ואת עושה שימוש בדבק חשוב ביותר בשלב הראשון לנקות היטב את אזור העין לפני התחלת הטיפול. העין צריכה להיות נקייה לחלוטין, ללא שום איפור או קרם. השלב השני הוא שלב ההדבקה, את הדבק שמים על גבי הריסים הטבעיים (מומלץ להמתין כמה שניות לפני ההדבקה עצמה) ומצמידים על גביהם את המלאכותיים. השלב האחרון הוא ייבוש של הדבק, תהליך זה נעשה באמצעות מכשיר מיוחד אשר מייצר אויר חמים על האזור ומייבש ביתר קלות.
בפעמים הראשונות ייתכן ולאחר שלב בייבוש יהיה צורך בתיקון הדבקה או יישור הריס אך ככל שתצברי יותר ניסיון, תהליך הארכת הריסים יהיה קל ומהיר יותר עבורך ועבור הפציינטית.
לרוב תהליך הארכת ריסים אמור לקחת בממוצע שעה וחצי עד שעתיים...

 הלקוחה שלך רוצה הדבקת ריסים?

המועמדות המתאימות ביותר הן נשים בעלות ריסים דלילים או כאלה שנוהגות להשתמש בדרך קבע במסקרה ויכולות לקבל פתרון שיחסוך להן לא מעט זמן ומאמץ.... אך לא רק.
בנוסף, תמיד יהיו נשים שלמרות שיש להן ריסים יפות הן רוצות אותן עבות יותר או ארוכות יותר...
או נשים שרוצות שינוי עבור אירוע מיוחד... 

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
  1. דבק מקצועי לריסים מלאכותיות - EYE
  2. ריסים בודדות להדבקה
  3. דבק מברשת לריסים - אמייזינג שיין
  4. ריסים בשלשות להדבקה
  5. צבע לגבות וריסים - בריוול
  6. צבע לגבות וריסים - רפקטוסיל

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף