קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

פינצטה לריסים

 

פינצטות

מה את יכולה לצפות מהפינצטה שלך? בחירה של פינצטה מקצועית יכולה לעשות עבורך את כל ההבדל בזמן שאת מטפחת את הלקוחה שלך...

ניתן להניח כי מוצר בסיסי כמו פינצטה משמש בעיקר למטרה אחת, לתלוש שערות. אך בתוך אמת זו יש תשובה טיפה יותר מורכבת... פינצטה מקצועית תעניק לך אפשרות לעשות דברים שפינצטה פשוטה פשוט לא תוכל. כמו מה? פינצטה איכותית תוכל לשרת אותך עבור אזורים שונים בגוף (כמו  פינצטה לעיצוב גבות, עבור שערה חודרנית או שבורה ועוד...).

למה חשוב שתהיה לך פינצטה מקצועית?

פינצטה טובה תסייע לך מול מגוון רחב של צרכים שהלקוחה יכולה לדרוש, תעניק לך יותר חדות בזמן השימוש ולרוב תהיה בנויה בצורה נוחה יותר מפינצטה זולה. בנוסף, תוכלי למצוא פינצטה מחומרים לא מחלידים כך שתוכלי לשמור עם ניקיון מבלי לפחד שהיא תיפגע. מדד נוסף שמאפיין פינצטה לרמה גבוהה הוא החדות שבפינות, ישנן פינצטות אשר מיוצרות בעזרת השחזת לייזר אשר שומרות על פינצטה חדש לאורך שנים ארוכות... אורך החיים שלה תלוי בסוג החומרים מהם היא מיוצרת ובאופן התחזוקה שלך.

אילו סוגי פינצטות תוכלי למצוא?

תוכלי למצוא פינצטות מסוגים שונים ובאורכים שונים. מומלץ שיהיו לך בארגז הכלים כמה פינצטות שיוכלו לשמש אותך בצרכים שונים של הלקוחה. לדוג: יכול להיות שבאזורים מסוימים יהיה לך נוח יותר לעבוד עם פינצטה עם קצה ישר בעוד שבאזורים שדורשים יותר דיוק תעדיפי פינצטה עם קצה מחודד.
פינצטות מיוצרות באיכותיות שונות, גדלים שונים ומחירים שונים ותוכלי להשיג אותן כמעט בכל חנות יופי. אך שמדובר בפינצטות מקצועיות, מומלץ לפנות אלינו - חנות העוסקת באספקה של מוצרים מקצועיים בתחום הקוסמטיקה. בחנות, תוכלי למצוא מגוון של פינצטות ופשוט לבחור את זו שהכי מתאימה לך מבחינת המבנה והמחיר שלה. איכות חומר הגלם ממנו עשוי הפינצטה ורמת הגימור שלה ישפיעו באופן ישיר על המחיר וכמובן על רמת התוצאה שהיא תספק.

המלצה שלנו? שמדובר בכלי עבודה כה חיוני כדאי שיהיה לך לפחות פינצטה אחת מקצועית... זכרי כי פינצטה טובה תקל על הלקוחה שלך ותעניק לה טיפול מהיר וקל יותר.

אצלנו תמצאח מגוון פינצטות לכל מטרה... 

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. מספריים קצרות לעיצוב גבות
 2. מספריים קצרות צבעוניות
 3. מספריים לריסים ולגבות
 4. מספריים ציפור זהובות
 5. מג'יק קוסמטיקס - פינצטת זוית לריסים

  מג'יק קוסמטיקס - פינצטת זוית לריסים

  כל מוצרי מג'יק קוסמטיקס באתר. פינצטה מקצועית, מתאימה להרמה מדוייקת של ריסים.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 6. מג'יק קוסמטיקס - פינצטה ישרה לריסים

  מג'יק קוסמטיקס - פינצטה ישרה לריסים

  המוצר מיובא ע"י חברת מג'יק קוסמטיקס. פינצטה מעולה לעבודה עדינה עם ריסים.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף