קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

פחי שעווה

פחי שעווה

ידוע ששעווה היא אחת השיטות הכי יעילות להסרת שיער על אף שלפעמים התהליך עצמו יכול להיות פחות מהנה... באילו פחי שעווה את עושה שימוש שמדובר בלקוחה שלך?

שימוש בשעווה יעניק ללקוחה שלך תוצאה פשוט מדהימה! העור של יהיה חלק משערות שימשכו ישירות מהשורש, כך שתהנה מתוצאה ארוכת טווח ודילול טבעי עם התמדה במשך השנים...
נכון להיום נשים נוהגות לעשות שימוש בשעווה כמעט על כל חלקי הגוף. שעווה הנה שיטת עתיקה להסרת שיער ומשמשת נשים דורי דורות אחורה.

ישנם מספר דברים חשובים בנוגע להסרת שיער באמצעות שעווה...

-          איכות השעווה תשפיע באופן ישיר על איכות הטיפול. פחי שעווה המכילים שעווה איכותית יתחממו לך ביתר קלות ויסייעו לך לבצע את תלישת השיער בצורה מעודנת יותר כך שיכאב פחות ללקוחה בזמן הטיפול. ישנם פחי שעווה אשר

-          היתרון העיקרי של שימוש בשעווה הוא הוצאת השערה מהשורש. על ידי כך הלקוחה שלך תהנה מתקופה ארוכה של עור חלק משיער. זו הסיבה שנשים מעדיפות לעבור תהליך פחות נעים, התוצאה עושה את כל ההבדל...

-          תוכלי לעשות שימוש בשעווה חמה או קרה. פח שעווה חמה יתאים להסרת שיער באזורים עדינים יותר ואילו שעווה קרה תשמש אותך טוב יותר בהסרת שערות קצרות שגדלות אחרי גילוח.

-          מדובר בהליך די פשוט לכן נשים רבות נוהגות לבצע הסרת שיער בשעווה בעצמן בבית. אך תמיד יהיו נשים שיעדיפו לפנות לקוסמטיקאית שתעשה עבודה טובה ויסודית יותר (ועל הדרך לקבל קצת פינוק).

-          שעושים שימוש בפח שעווה חמה, הטמפרטורה היא גורם מכריע. טעות הכי קטנה בעניין יכולה להוביל לכוויות עור אצל הלקוחה שלך, תוצאה שאת חייבת להימנע ממנה. הדרך היעילה והמקצועית ביותר בתור קוסמטיקאית, היא שימוש במחמם שעווה מקצועי. מכשיר מותאם לפחי השעווה שלך, מחמם לטמפרטורה רצויה ושומר שלא יתחמם יתר על המידה. אם את מבצעת הסרת שיער בשעווה ועדיין אין לך מכשיר לחימום שעווה, את פשוט חייבת אחת כזה לעסק.

-          חוץ מפחי שעווה, יהיה עלייך לדאוג למוצרים משלימים. שימוש בשעווה ידרוש ממך מחמם שעווה ורצועות בד למטרה זו. שוב, איכות חומרי הגלם גם במקרה הזה ישפיעו באופן ישיר על אופן הטיפול שלך מול הלקוחה. מומלץ להשתמש בכלי עבודה שיעזרו לך לספק תוצאה איכותית וכמה שיותר בקלות עבורך.

איפה ניתן להשיג פחי שעווה ומוצרים נלווים?

עבור קוסמטיקאית הכי מומלץ לפנות לחנויות אשר מתמחות במתן פתרונות לנותני שירות בתחום היופי. תוכלי למצוא מגוון רחב מוצרים מתאימים...