קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

שעווה

שעווה

אחד החומרים הרווחים מזה שנים  להסרת שיער הוא שעווה. עם שיטות להסרת שיער נמנית שיטת הסרה באמצעותו כאחת השימושיות בקרב נשים רבות.  קשה להפריז בחשיבות הסרת שיער לא רק אצל נשים גם אצל גברים, במיוחד מי מהם אשר עיסוקם (דוגמנים, שחיינים ועוד) מחייב אותם לגלח את שיער גופם באופן אינטנסיבי.

שעווה היא אחד החומרים שנמצאים בשימוש מכוני יופי, קוסמטיקאיות  ונשים שעיסוקן בתעשיית היופי והאסתטיקה. מאחר שמדובר בחומר אשר השימוש בו מחייב הקפדה וזהירות יתרות, מי מכן שאינן מנוסות מספיק בשימושו מוזמנות  ללמוד את אופן השימוש בו במרכזי ההדרכה שלנו.

מידע, עצות, חומרים, כמו גם מכשיר שעווה חשמלי, תוכלו לרכוש במרכזי השיווק, שבהן יכולות קוסמטיקאיות מקצועיות להעשיר את הקליניקה שלהן במוצרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר לשימושן.

שעווה- בזהירות רבה

במרכזי ההדרכה ניתן ללמוד קורס שעווה. מאחר ששעווה נמצאת בשימוש מרובה אצל קוסמטיקאיות חשוב ומומלץ ללמוד כיצד נכון וראוי להשתמש בו. על מנת להפיק תועלת מרבית משימוש בשעווה לצורך הסרת שיער רגליים, הסרת שיער בית שחי והסרתו במקומות נוספים בגוף,  חשוב ללמוד כיצד לעשות זאת נכון, בשאיפה להימנע ככל שניתן מגרימת כאב.

מאחר ששיער הוא איבר חי והוא צומח גם כאשר מקצצים אותו, אין די בהסרתו באמצעות שעווה, אפילו ההסרה נעשית באופן מקצועי ביותר. עם זאת, הסרה מקצועית שלו מאפשרת מרווח זמן סביר, שבועות אחדים, מהסרה להסרה.

אתן מוזמנות לרכוש שעווה במרכזי השירות, שבהן תמיד תוכלו לקבל מידע וייעוץ, טיפים וגם לפגוש עמיתות למקצוע ולהחליף מידע, רשמים וחוויות. כמי שעיסוקן בייפוי אנשים בכלל ונשים בפרט, חשוב שתיידעו את הלקוחות שלכם על אודות חשיבות הסרה מקצועית של שיער באמצעות שעווה. אף שלכאורה אין כל קושי לנקוט שיטה "עשי זאת בעצמך", על מנת להימנע מנזק חשוב שכל אישה  תדע שלא שווה לקחת סיכון ועדיף להניח את מלאכת ההסרה לקוסמטיקאית מאומנת ומיומנת בהסרתו.

הערך המוסף של הסרת שיער מפשעה כמו גם ( ואולי בעיקר) הסרת שיער פנים באמצעות שעווה לאורך זמן היא הידלדלותו והידקקותו. עם זאת, לאחר שהתחלתם להסירו יהיה עליכן להמשיך בכך. כאשר ההסרה מבוצעת על ידי קוסמטיקאית מדופלמת, אתן יכולות להיות סמוכות ובטוחות כי אתן נמצאות בידיים הטובות ביותר לביצוע הסרת שיער באמצעות שעווה.

בשורה התחתונה- כמה עולה שעווה? בכל החנויות המוכרות אותו תיווכחי לדעת כי לא מדובר בחומר יקר. במרכזי השיווק ניתן להתוודע אל כל המקומות שמוכרים אותו וכמובן לבצע רכישה שלו באמצעות האתר.

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
  1. מחמם פחיות שעווה ל 400 ו 800 גרם
  2. מחמם שעווה לרולר יחיד דפילב
  3. מחמם שעווה לרולר יחיד דפילב קופסא
  4. רורל שעווה יחיד + מעמד הטענה
  5. מחמם שעווה לרולר דק ביוטי אימג
  6. מחמם לרולר שעווה ביצה
  7. מחמם שעווה 3 רולרים
  8. מחמם פראפין מקצועי

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף