קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

לקים

על הלקים ומה שבניהם

מה צבע הלק האהוב של הלקוחה שלך מגלה עליה ?

לכל האוהבות לק אדום- צבע אנרגטי, חזק, משדר עצמה,אגרסיבי וסקסי. מי שאוהבת את הצבע הזה היא אישה חזקה, שאוהבת תשומת לב. מלאה מרץ ואנרגיה ולפעמים קצת שטלתנית ולוקחת פיקוד.

לכל האוהבות לק ורוד- צבע צעיר, אופנתי, ילדותי קצת ועדין. מי שאוהבת את הצבע לא מפחדת מהנשיות שלה. את חברמנית שיודעת לכייף, אבל יחד עם זה שומרת על עדינות ורוגע.

לכל האוהבות לק שקוף- צבע טבעי ואמין. מי שאוהבת אותו, לא מחפשת תשומת לב. היא הולכת עם הזרם וטוב לה עם זה. את מאמינה ביופי הטבעי שלך.

לכל האוהבות לק סגול- צבע מתוחכם, עשיר ובזבזן. מי שאוהבת את הצבע, אוהבת גם להוציא כסף בלי חשבון לקנות דברים יפים ולהנות מכך.

לכל האוהבות לק כחול- צבע יציב רגוע ושליו. מי שאוהבת את הצבע מחפשת נאמנות, יציבות וביטחון.ביטחון ונאמנות הנותן לך מקום  לשמור על אופי שליו.

לקים בצבעים זוהרים כמו צהוב, כתום וירוק- צבעים אנרגטיים שמחים וחופשיים. מי שאוהבת צבעים אלו, יודעת לחיות, ולא איכפת לה ממה יגידו. אוהבת לעשות חיים, ומלאת אנרגיה המשפיעה לרוב על כל הסביבה.

לכל האוהבות לק שחור- צבע חזק, סקסי ומסתורי. מי שאוהבת לשים אותו, מרגישה טוב עם עצמה ועם המיניות שלה. דבקה בדרך שלה, ומצפצפת על כל העולם.

בחירת הצבע מגלה הרבה על האדם. אם את רוצה להשתנות, תנסי אולי להחליף צבע - אומרים כי אולי משנה צבע משנה מזל.

 

הדרכות וידאו - לקים

  

 

לבחירתך מגוון צבעי לקים במבחר חנויות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
  1. לק ומחזק ציפורניים - תפוח

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף