קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

מחזק לק

מחזק לק

הלקוחה שלך מעוניינת שהלק על הציפורניים שלה יחזיק לאורך זמן ויעניק לך מראה מושלם מבלי לדאוג לכל פעולה שהיא עושה עם היד! הנה כמה דרכים שיעזרו לך לספק לה תוצאה זו....

מה הקשר בין מחזק לק ללקוחה מרוצה?

בתור מניקוריסטית וגם בתור אישה את בטוח מכירה את זה הסיטואציה הבאה... את משקיעה מכל הלב למרוח את הלק בצורה האחידה ביותר שניתן, מנקה בעדינות את הלק המיותר ומחכה שיתייבש כמו שצריך. בבוקר למחרת את מגלה ציפורן בה הלק כבר לא בדיוק אחיד כפי שהיה אתמול בערב!

חשוב שתביני את הצורך של הלקוחה שלך על מנת לתת לה את השירות הטוב ביותר... נשים רבות סובלות מציפורניים חלשות, ציפורן שמצהיבה, ציפורניים מתפצלות ומתקלפות ואף נשברות בקלות.
עבור חלק מהלקוחות שלך חיזוק הלק היא עניין די משמעותי!

הדרך הקלה לחזק את הלק!

על מנת לשמור על לק חזק לאורך זמן נהוג לעשות שימוש בחומרים מיוחדים אשר נמרחים על גבי שכבת הלק הנוכחית ומטרתן ליצור שכבה נוספת שמחזקת את הלק ואפילו מעניקה מראה טבעי וזוהר. מחזק לק מגיע בצבע שקוף ומאפשר ללקוחה שלך גם ליהנות מצבע הלק שהיא כך כל אוהבת וגם לשמור עליו שלם ונקי לתקופת זמן ארוכה יותר. בעזרת מחזק לק איכותי הלקוחה שלך תוכל להתנהל באופן שוטף וטבעי בשגרת היום שלה מבלי לדאוג כל הזמן מפגיעה מצבע הלק בציפורניים... לכן אל אף שמדובר במוצר בסיסי ביותר הוא מעניק ללקוחה שלך ערך עצום מידי יום!

טיפים נוספים לציפורניים בריאות...

מלבד שימוש במחזק לק וציפורניים, דאגי לתחזק ולשמר את הציפורניים שלך בדרך קבע. על מנת לעשות זאת השתדלי להימנע מחשיפה ישירה של הציפורן מול חומרי ניקיון או חומרים אחרים שיכולים לפגוע בציפורן. בנוסף, שמדובר במוצרים משלימים עבור הציפורניים חפשי אחר מוצרים המכילים חומרים טבעיים ומינרלים אשר יסייעו באופן טבעי יותר לחיזוק הציפורן, למראה זוהר וטבעי יותר בכל ימות השנה.

זקוקה למחזק לק איכותי שיעניק ללקוחה שלך את התוצאה הטובה ביותר? אצלנו תוכלי למצוא שפע של מוצרים וביניהם מגון מסירי לק ישירות מהמתמחות בעולם הטיפוח והיופי...

הזמיני בקלות מחזק לק >>

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
  1. לק ומחזק ציפורניים - תפוח
  2. קולורפיקס - מגן לק - תפוח
  3. פיניש - נייל סטודיו
  4. ציפורנית

    ציפורנית

    לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף