קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

מסיר לק

 

מסיר לק

איך את בוחרת להסיר לק מהציפורניים של הלקוחה שלך? מסיר לק משמש אותך מידי יום, הנה מספר דברים שאולי כדאי לדעת בנושא...

כמו כל דבר, גם ללק יש זמן סיום. מאחר וכפות הידיים הן אחד החלקים הכי שימושיים בגוף שלנו, הגיוני מדוע קשה לאישה לשמור על הלק שלה לאורך זמן... על מנת לחדש את המראה הזוהר של הציפורניים יהיה צורך להשתמש

עומדות לרשותך מספר אפשרויות שמגיע הזמן לחדש את הלק של הלקוחה שלך:

-          מסיר לך שמבוסס אציטון טהור. נחשב לאחד ממסירי הלק הנפוצים ביותר בקרב נשים מאחר והוא מוריד בקלות את הלק מהציפורניים. חשוב לציין כי תוכלי למצוא פתרונות בריאים יותר לציפורן שיסייעו לך לקבל את אותה התוצאה אך לפגוע פחות בציפורן, האציטון פוגע לך בציפורניים מלבד הסרת הלק.

-          מסיר לך אציטון המדולל ויטמינים ומינרלים. מדובר במוצר די זהה לאציטון הטהור רק שהפעם חשבו גם על בריאות הציפורן שלך ולכן דיללו אותו בחומרים נוספים על מנת לצמצם את הפגיעה בציפורן. בהחלט אלטרנטיבה מועדפת מבין השניים.

-          מסיר לק ללא אציטון. לקחו את העניין צעד אחד קדימה ופיתחו עבורך מוצר שיעניק לך שינקה לך את הלק מהציפורניים בקלות ובמקביל ישמור לך על בריאות הציפורן (תוכלי למצוא גם כאלו שמכילים את צמח האלוורה).

-          שיטה חדשה להסרת לק מציעה לך את האפשרות לשנות את שיטת ניקוי הציפורן שלך מלק. איך זה עובד? המוצר מגיע בצורה של מיכל קטן, כל שתידרשי זה לטחוב את הציפורן לתוכו והוא כבר יעשה את העבודה בשבילך...

אין ספק שבתור מניקוריסטית או בונת ציפורניים עומדות לרשותך כמה וכמה אפשרויות, ההמלצה שלנו היא לבחור תמיד במוצרים איכותיים תוך התחשבות בטובת הלקוחה שלך! בתחום שלך, לקוחה מרוצה היא פרסומת שתשרת אותך נאמנה ולכן אנו מאמינים שאם תספקי ללקוחה שלך את הטוב ביותר ותחשבי על טובתה בזמן שאת רוכשת מוצרים חדשים לחדר הטיפולים שלך... מסיר לק איכותי ישמור על הציפורניים של הלקוחה שלך חזקות ובריאות יותר לאורך זמן!

עומד להיגמר לך בעסק המסיר לק ? תבחרי ונביא לך...

 

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. אצבעונים להסרת לק/ג'ל/בנייה
 2. אצטון - שוורץ

  אצטון - שוורץ

  לקנייה בחנויות הבאות :

 3. מדלל לק - זית

  מדלל לק - זית

  לקנייה בחנויות הבאות :

 4. מסיר לק ללא אצטון - שוורץ
 5. מנדה לנוזל אקריל פלסטיק
 6. מנדה לאצטון פקק ורוד
 7. מנדה פלסטיק גדולה לאצטון

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף