קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

לופה

לופה וציוד קוסמטי 

כאשר מדברים על לופה מדברים על עדשת הגדלה ייחודית בעלת יכולות פלורסנט. עדשת הלופה מורכבת מ90 נורות לד בעוד יש סוגי לופה אשר מציעים כפל של מספר נורות. במאמר הבא נעסוק בעיקר בנישה של לופה כמנורה מתאימה לעבודה יעילה בתחום הקוסמטיקה. חשוב לציין כי לופה הוא אחד מיני מגוון מוצרים ושימושים בתחום הקוסמטיקה...

קצת יותר על הלופה...

לופה היא בעצם זכוכית מגדלת מקצועית שאינה מפספסת את כל המתרחש. בין אם מדובר במטופלת הבאה לעשות טיפול פנים, גבות או כל השאר, לופה מאיר ומעיר את המטפל לספק את הטיפול הטוב ביותר נוכח יכולותיה של לופה במסגרת בחירת ציוד קוסמטי מושלם. את המשקפיים הטלסקופיות ניתן לראות גם על מגרשי המנתחים המפורסמים בעולם והם בעצם שם משני לזכוכית ויכולת הלופה שלא לפספס שום דבר בדרך. מנורת הגדלה זו היא בעצם אחד מכלי העבודה החשובים ביותר שיש ברשות הקוסמטיקאית על מנת לספק את השירות והטיפול הטוב ביותר. נכון להיום, ניתן לראות את מנורות הלופה גם בנישת התכשיטים והאלקטרוניקה ובכל מקום שיש צורך להגדיל את מרחב הראייה. ההבדל הגדול בלופות בא לידי ביטוי בגודל העדשה ומאידך בשנה האחרונה נוספו להם עוד כמה דגמים בעלי תאורה מן המשוכללות ביותר.

 

סוגי לופות

בין מגוון סוגי הלופות ניתן לראות לופה בעלת תאורה של פלורסנט, לופה הפועלת למעשה על פי עדשה דקה. מה שמבדיל לופה זו מהשאר קשור אך ורק במראה החיצוני. בכמה הדגמים יש מנורות הגדלה והתאורה חזקה ומגדילה את הראות פי שלוש. יתרונותיה של הלופה באים לידי ביטוי באמינות ואור חזק בעוד עלותה זולה והיא יכולה לשמש ולו לתאורה בלבד או אפילו לכל שימוש אחר. כאשר אומרים שימוש אחר, מדברים על פדיקור, מניקור ואפילו שולחן לבניית ציפורניים. בסיכום דבר, תאורת הלופה חסכונית, נוחה ובעיקר אמינה ואינה מחממת את היושבים או המטופלים סביב. למרות הכול ועל אף המחיר הזול, חשוב ביותר שלא להתפשר על הזול ביותר ולרכוש את הדגם המתאים בהסתמך לסקר שווקים פשוט באמצעות גלי האינטרנט.

עדיין אין לך לופה?אם אין בחדר הטיפולים שלך לופה מקצועית שמשמשת אותך מידי יום במתן שירות טוב יותר ללקוחה שלך ואת מחפשת לופה מחירון? או לופה מבצעים?  זה המקום הנכון !

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
  1. מנורת לופה לתאורה

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף