קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

מוצרי קוסמטיקה לקוסמטיקאיות

מוצרי קוסמטיקה לקוסמטיקאיותמוצרי קוסמטיקה לקוסמטיקאיות

אם את קוסמטיקאית או מקצועית ואת מחפשת מוצרי קוסמטיקה במרכזי שיווק לקוסמטיקאיות הגדולות בישראל, הגעת למקום הנכון.

באתר תוכלי למצוא את החנויות המשווקות את מוצרי הקוסמטיקה מהחברות המקצועיות הגדולות בארץ. המוצרים הקוסמטיים מיועדים לטיפוח העור, השיער והציפורניים וכן לשיפור המראה והמצב הבריאותי שלהם.

מוצרי הקוסמטיקה מתחלקים לכמה סוגים לפי הטיפול הקוסמטי שהם מעניקים והם מוצרי חובה במכוני יופי .

ציוד לקוסמטיקאיות

בתור קוסמטיקאית, את מצפה לציוד הטוב ביותר הניתן למצוא היום. בקניון, תוכלי לבחור מבין מבחר חומרים וציוד מכל הארץ ולהזמין ישירות בחנות האינטרנטית שלהם. כל הציוד, המיכשור והריהוט מתאים לקוסמטיקאיות ודורש הדרכה קצרה.

מוצרים לציפורניים

מוצרים לטיפוח והארכת הציפורניים. בין המוצרים הנמצאים באתר נמצאים מוצרים ממגוון החברות לכל מטרות טיפוח והארכת הציפורניים. המוצרים משמשים את בונת הציפורניים במכוני היופי כדי להגיע לתוצאות מקצועיות ולטפח את ציפורניי הלקוחות שלהן לפי רצונם. בין המוצרים ניתן למצוא ג'לים לבניית ציפורניים, חומרים וציוד לבניית ציפורניים באקריל וקישוטי ציפורניים. כל הציוד הוא מקצועי ומיועד לתת לבונת הציפורניים את הכלים הנכונים לעבודה מקצועית ונוחה.
ניתן גם למצוא כלים למניקור ופדיקור או לקים לטיפוח ציפורני הידיים.

מוצרי הסרת שיער בשעווה

מוצרי הסרת השיער בשיטת השעווה הם המוצרים הוותיקים ביותר בשוק המקצועי. הסרת השיער בשעווה מיועדת להסרת שיער באופן מסיבי על שטחי גוף גדולים או לעבודות נקודתיות כמו טיפוח הגבות והסרת השיער בגבות. כל מוצרי הסרת השיער בשעווה הם מוצרים מקצועיים ומיועדים לקוסמטיקאיות מקצועיות שעברו הכשרה בתחום שכן ללא הכשרה או קורס שעווה מתאים, יכולים להיווצר בעיות בעור כמו כוויות או הסרת עור לא רצוי.

מוצרי קוסמטיקה מקצועית לקוסמטיקאיות


מוצרים לטיפוח וטיפול בעור. מוצרים טבעיים, כימיים או קומבינציות שלהם לטיפול מקצועי בעור של הלקוחות שלך.


בין מוצרי הקוסמטיקה, תוכלי למצוא את המוצרים הבאים :


מזוטרפיה - מוצרים המחדירים לעור לחויות או חומרים פעילים אחרים
מוצרים קוסמטיים לטיפוח העור - בין המוצרים הקוסמטיים לטיפוח העור ניתן למצוא את התכשירים הקוסמטיים הבאים :
סרום - סרום הוא תכשיר "המוליך" חומרים פעילים אל תוך העור.מטרתו של הסרום הוא לאפשר החדרת החומרים באופן הכי אופטימלי שאפשר. השימוש בסרום הוא בתוספת לתכשיר שאת רוצה להוליך אותו ,כלומר סרום לחות מאפשר החדרת קרם לחות לעור הפנים בצורה מעולה לעור.
פילינג- פילינג זהו בעצם תהליך קילוף העור המאפשר הסרת תאים מתים ורענון מראה העור. השימוש בפילינג הוא ע"י שיפשוף עדין של הפילינג לעור. ישנם סוגי פילינגים שונים שכל מטרתם הוא לקלף את העור והגרגירים נועדו פשוט לקלף באופן מהיר ונוח יותר. השפעת הפילינג הוא שיפור בזרימת הדם והזרימה הלימפטית. קוסמטיקאיות מקצועיות משתמשות לרוב בפילינגים עם חומצות אלפא הידרוקסיות הממוצות מפירות והן בעצם החומרים הפעילים בפילינג.
קרמים לפנים ולגוף - קרמים מקצועיים עם רכיבים פעילים למגוון רחב של תוצאות כמו הבהרת העור,החדרת לחויות, טיפולים בסוגי עור שונים ועוד.

באתר תוכלי למצוא מספר חנויות מקצועיות הנקראות מרכזי שיווק לקוסמטיקאיות שבהן יש את כל המוצרים,החומרים והציוד המקצועי לעבודה מקצועית ובטוחה.

לכל החנויות לקוסמטיקאיות.