קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

אלוורה

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. כריסטינה - ג'ל אלוורה 250 מ"ל

  כריסטינה - ג'ל אלוורה 250 מ"ל

  ג'ל נעים הנספג מהר על עור הפנים. גם מוצר זה מכיל אלוורה. חלק מסדרת המוצרים המצויינת של חברת כריסטינה.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 2. ארומיק - מי אלוורה לאחר פילינג

  ארומיק - מי אלוורה לאחר פילינג

  מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת ארומיק. הפילינג מסיר תאים מתים ונותן לעור אפשרות להתחדש בתאים חדשים - כך מתקבל מראה צעיר ורענן לעור הפנים. תכשיר זה עם אלוורה.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 3. אנה לוטן - ג'ל אלוורה 125 מ"ל

  אנה לוטן - ג'ל אלוורה 125 מ"ל

  ג'ל אלוורה טבעי ושקוף אשר תורם להעלאת הלחות בעור בצורה ניכרת ומסייע בהרגעת עור הסובל מאדמומיות. לג'ל סגולות ריכוך, צינון, והרגעת וכוויות וניתן להשתמש בו כמצע לפילינג ביולוגי בשילוב עם טיפות של שמן הידרופילי גם מוצר זה מכיל אלוורה. הג'ל נעים ומגיע באריזה נוחה להוצאתו בנוחות. מוצר זה מיוצר ע"י חברת אנה לוטן.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 4. אנה לוטן - ג'ל אלוורה 250 מ"ל

  אנה לוטן - ג'ל אלוורה 250 מ"ל

  ג'ל אלוורה טבעי ושקוף אשר תורם להעלאת הלחות בעור בצורה ניכרת ומסייע בהרגעת עור הסובל מאדמומיות. לג'ל סגולות ריכוך, צינון, והרגעת וכוויות וניתן להשתמש בו כמצע לפילינג ביולוגי בשילוב עם טיפות של שמן הידרופילי עוד מוצר מעולה של החברה.הג'ל נוח לשימוש ומגיע במיכל נוח להוצאת הג'ל. בין מרכיבי התכשיר יש גם אלוורה. מוצר זה מיוצר ע"י חברת אנה לוטן.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 5. אנה לוטן - ג'ל אלוורה 625 מ"ל

  אנה לוטן - ג'ל אלוורה 625 מ"ל

  ג'ל אלוורה טבעי ושקוף אשר תורם להעלאת הלחות בעור בצורה ניכרת ומסייע בהרגעת עור הסובל מאדמומיות. לג'ל סגולות ריכוך, צינון, והרגעת וכוויות וניתן להשתמש בו כמצע לפילינג ביולוגי בשילוב עם טיפות של שמן הידרופילי גם ג'ל זה עומד בתנאי מעבדה ותקנים מחמירים. מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת אנה לוטן. תכשיר זה עם אלוורה.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 6. אנה לוטן - ג'ל טבעי אלוורה 625 מ"ל

  אנה לוטן - ג'ל טבעי אלוורה 625 מ"ל

  ג'ל אלוורה טבעי ושקוף אשר תורם להעלאת הלחות בעור בצורה ניכרת ומסייע בהרגעת עור הסובל מאדמומיות. לג'ל סגולות ריכוך, צינון, והרגעת וכוויות וניתן להשתמש בו כמצע לפילינג ביולוגי בשילוב עם טיפות של שמן הידרופילי התכשיר מכיר אלוורה. מוצר טבעי מעולה. עוד מוצר מעולה של החברה.הג'ל נוח לשימוש ומגיע במיכל נוח להוצאת הג'ל. גם מוצר זה מיוצר ומשווק תחת חברת אנה לוטן.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 7. אנה לוטן - גרין ג'ל אלוורה טהור נטול שמרים 50 מ"ל

  אנה לוטן - גרין ג'ל אלוורה טהור נטול שמרים 50 מ"ל

  ג'ל אלוורה טבעי המכיל 99% רכיבים טבעיים ואינו מכיל משמרים מאלכותיים. מתאים להרגעת העור והקלה של אדמומיות, ניתן להשתמש בג'ל כבסיס לפילינג ביולוגי, בשילוב עם סקלקס ג’ל פילינג טבעי. גם במוצר זה יש אלוורה. ג'ל נעים הנספג מהר על עור הפנים. המוצר מיוצר במעבדות של חברת אנה לוטן.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 8. אנה לוטן - גרין ג'ל אלוורה טהור נטול שמרים 600 מ"ל

  אנה לוטן - גרין ג'ל אלוורה טהור נטול שמרים 600 מ"ל

  ג'ל אלוורה טבעי המכיל 99% רכיבים טבעיים ואינו מכיל משמרים מאלכותיים. מתאים להרגעת העור והקלה של אדמומיות, ניתן להשתמש בג'ל כבסיס לפילינג ביולוגי, בשילוב עם סקלקס ג’ל פילינג טבעי. יש לשים לב שבמוצר זה יש אלוורה. חלק מסדרת המוצרים המצויינת של חברת אנה לוטן. עוד מוצר מעולה של החברה.הג'ל נוח לשימוש ומגיע במיכל נוח להוצאת הג'ל.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף