קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

ויטמין איי

ויטמין A

מרכזי שיווק לקוסמטיקאיות מציעים לכן תכשירים לניקוי עור הפנים המועשרים במלך הוויטמינים - A- המסייע ומועיל להעשרתו ולהצערתו. חנות וירטואלית גדולה מציעה לכן לקנות מוצרים אשר הלקוחות שלכן לא יפסיקו להודות לכן לאחר הטיפול באמצעותם

ויטמין A משפיע על תפקודן של מערכות רבות בגוף בכלל ועל תפקודי העור בפרט. מוצרים קוסמטיים המועשרים בו מחוללים שינויים דרמטיים במרקם העור ובמראהו. מוצרים רבים מכילים ויטמין A שמקורו בטבע והוא מכונה רטינול. הפורמולה של ויטמין זה במוצרי קוסמטיקה המיועדים לטיפול בעור הפנים מכונה רטינול A

היות שעור הפנים רגיש ופגיע יש הכרח בטיפול מקצועי שיינתן על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות. אבל על מנת להבטיח כי הטיפול יצליח, עליהן להשתמש במוצרים הקוסמטיים המובחרים ביותר. את אלה הן יוכלו להשיג במרכזי שיווק לקוסמטיקאיות.

ברוכות הבאות אל ארמון המלך ויטמין A

אתן מוזמנות לשאול כל שאלה ולקבל את כל המידע הרלוונטי על אודות השימושים והתפקודים של ויטמין חיוני-מאין-כמוהו זה.

 לידיעתכן, ויטמין A  תורם לשמירה  על רמת הלחות של העור, משפר את גמישותו, מונע התחמצנות של תאי העור ומאיץ את התחדשותם ובכך משמר את חזותו הצעירה והרעננה של העור. קרם רטינול הוא האויב מספר אחת של פצעי הבגרות (אקנה) ולכן הוא כה יעיל בטיפול בהן. הוא מעלים אותם, מחליק את העור, מרכך ומחייה אותו.

מוצרים עם רטינול שמקורם צמחי מוכיחים פעם אח פעם את יעילותם במסגרת טיפולי פנים טבעיים

 ויטמין A – והפנים של המטופלים שלכן יתייפו

 האפקטיביות הרבה של תכשירים קוסמטיים המכילים ויטמין חיוני זה נובעת מריכוז גבוה ביותר של רטינול טבעי, שאותו מפיקים מצמחים. מוצע לכן לקנות סדרת רטינול הכוללת גם קרם יום, קרם הבהרה וסרום. כל אלה הם מוצרים היפו אלרגניים ואינם מכילים כלל שומן.

סגולות נפלאות של תכשירים המוערים בוויטמין A  וברטינול הוכחו זה מכבר כיעילים להאטת תהליך הפיגמנטציה ולטיפול בכתמים בכלל. הם מסייעים לקילוף העור ובכך להסרתם של תאים מתים ולעידוד צמיחת תאים חדשים.

אתן מוזמנות להתוודע אל המוצרים הרבים המוצעים לכם כאן. ממשק ההפעלה נוח וקל: על מנת להיחשף למוצר ניתן ללחוץ על המוצר וללמוד פרטים על אודותיו ולקבל מידע היכן ניתן להשיגו.

מרכז השיווק שלנו הוא המקום האידיאלי לקבלת מידע והמלצות על אודות מגוון המוצרים הכוללים ויטמין A. הלקוחות שלכן יודו לכן על המוצרים שתרכשו כאן- מוצרים אשר ישדרגו לבלי הכר את עור הפנים שלהם.

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
  1. וגה קליניק - סרום פאפאיה ויטמין איי 30 מ"ל
  2. וגה קליניק - סרום פאפאיה ויטמין איי  100 מ"ל
  3. מגיאריי -ביוטי A פיורי 250 מ"ל עם ויטמין A

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף