קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

ויטמין סי

ויטמין C סי

ויטמין C הוא ויטמין שיא לטיפול בעור הפנים. הוא עשוי לחולל שינוי דרמטי. תועלתו מרובה  בצמצום עומק הקמטים, במיצוק העור ובשיפור מרקמו, בהבהרת קמטים ועוד. במרכזי השיווק לקוסמטיקאיות תוכלו לקבל מידע נוסף עליו לרכוש מוצרים קוסמטיים המועשרים בו.

מוצרים עם ויטמין C הם מוצרים התורמים לחיזוק כל מערכות הגוף. מוצרים המכילים ויטמין c משפרים את המערכת החיסונית. מוצרים שיש בהם ויטמין c חודרים היטב לעור ומשפרים את הטקסטורה שלו. הם משמשים כנוגדי חמצון, מפחיתים את הפיגמנטציה, משפרים מראה עור שניזוק כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש ועוד.

כקוסמטיקאיות וכמי שממלאות תפקידים בתעשיית היופי אתן ודאי רוצות לאפשר ללקוחותיכן ליהנות ממגוון תכשירם המכילים ויטמין חיוני זה. במרכזי שיווק של מוצרים תוכלו להתוודע אל כל מוצר באמצעות לחיצה על המוצר. בתוך כך תקבלו מידע על המקומות שבהם ניתן להשיגו.

מסכה לפנים ויטמין C

מסכה  כמו גם סרום ויטמין C עשויים לתקן את פגעי השמש ונזקיה ובכך לחדש את העור. ויטמין C נוזלי לפנים נמצא גם אפקטיבי מאוד כתוספת חשובה לקרמים מקדמי הגנה על העור. המסכה מסייעת לפילינג עמוק, לשיוף העור ולנשירתו ובכך היא מאפשרת החייאה וחידוש תאים.

כקוסמטיקאיות עליכן לדעת כי על מנת שהוויטמין יהיה יעיל, יש לוודא כי הוא מרוכז בשיעור הנכון. PH גבוה עלול לגרום לאיבוד האפקטיביות של התכשיר שהוא מועשר בו.  היבט חשוב שיש לתת עליו את הדעת הוא צבעו של ויטימין C- שאמור להיות שקוף או לבן. חשוב לציין ולהדגיש, כי שימוש במוצר הכולל ויטמין זה ששינה את צבעו אסור בשימוש מאחר שהוא עלול להזיק. יש לאחסן אותו בקירור, סגור היטב, מאחר שהוא רגיש הן לחמצן והן לאור.

נפש מסכות ויטמין C

עור הפנים גלוי. אי אפשר להסתירו. מכאן נובע הרצון של נשים רבות להשקיע כל מאמץ נדרש וכל משאב אפשרי על מנת לשפר את מראהו ולהצעירו. נשים רבות תולות בכן, הקוסמטיקאיות וכל מי שעוסקות במקצועות היופי והאסתטיקה לענפיהם, ציפיות גבוהות. על מנת לא לאכזב אותן ודאי תרצו להצטייד בתכשירים האיכותיים ביותר.

כאשר נשים מתיישבות או נשכבות על ספת הטיפולים שלכן הן מפקידות בידיכן את היקר להן מכול- את פניהן. לכן, במרכז השיווק תוכלו לקבל מידע על אודות המוצרים הטובים ביותר המכילים ויטמין C לטיפול שעשוי לחולל שינוי מבורך ומיוחל בעור פניהן של נשים ובכך לשפר את איכות חייהן, את הביטחון העצמי ואת הדימוי העצמי. צרו קשר ורכשו את  המוצרים המחוללים פלאים.

 

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. וגה קליניק - סרום רטינול איי וויטמין סי 30 מ"ל
 2. SR - סרום ויטמין C 30 מ"ל

  SR - סרום ויטמין C 30 מ"ל

  סרום מזין במיוחד

  המסייע בהבהרת כתמי עור פיגמנטטיביים, משפר את רמת ייצור הקולגן האחראי לאלסטיות של העור ולמוצקותו.


  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 3. רניו - סרום ויטמין סי 30 מ"ל

  רניו - סרום ויטמין סי 30 מ"ל

  סרום לפנים העומד בתקנים בינלאומיים מחמירים. התכשיר מכיר ויטמין סי C. תכשיר של חברת רניו.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 4. רניו - סרום ויטמין C סי 50 מ"ל

  רניו - סרום ויטמין C סי 50 מ"ל

  המוצר מיוצר במעבדות של חברת רניו. התכשיר מכיר ויטמין סי C. גם סרום לפנים זה, הותאם לאקלים הישראלי ועומד בסטנדרטיים בינלאומיים כדי לתת לך את המוצר הטוב ביותר.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 5. רניו - קרם לחות ויטמין סי

  רניו - קרם לחות ויטמין סי

  קרם מומלץ למריחה על הפנים. מוצר זה מיוצר ע"י חברת רניו. ויטמין סי C היא בין מרכיבי מוצר זה. קרם המעניק לחות מקסימלית לעורך, עטוף ברכות מפנקת.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 6. רניו - מסכת ויטמין C סי

  רניו - מסכת ויטמין C סי

  מסיכה לטיפוח עור הפנים, מותאמת לאקלים הישראלי. מוצר זה מיוצר ע"י חברת רניו. גם מוצר זה מכיל ויטמין סי C.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 7. כריסטינה - פלואור אוקסיגן מספר 4A 20 מ"ל

  כריסטינה - פלואור אוקסיגן מספר 4A 20 מ"ל

  גם מוצר זה מיוצר ומשווק תחת חברת כריסטינה.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 8. קארט - קרם לחות עגבניות ויטמין סי 250 מ"ל
 9. ביו ויסאג' - ויטמין C סרום 50 מ"ל

  ביו ויסאג' - ויטמין C סרום 50 מ"ל

  מוצר נוסף בקו המוצרים של חברת ביו ויסאג'. גם סרום לפנים זה, הותאם לאקלים הישראלי ועומד בסטנדרטיים בינלאומיים כדי לתת לך את המוצר הטוב ביותר. גם במוצר זה יש ויטמין סי C.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 10. מגיאריי -ביוטי C פיורי 250 מ"ל עם ויטמין C
 11. הולילנד סי די סקסס סרום ויטמין C קפסולוט 30 מ"ל
 12. אנה לוטן - סי וויט מסכת ויטמין סי 20 יח'

  אנה לוטן - סי וויט מסכת ויטמין סי 20 יח'

  מסיכת ויטמין C לעיכוב הזקנות העור ושיקום עור שנפגע מן השמש. התכשיר מאפשר הכנה מיידית של מסיכת ויטמין C טרייה, מרעננת ומעניקה זוהר מיידי לכל סוגי העור. התכשיר מכיר ויטמין סי C. המסיכה מתאימה לעור הפנים ובעלת מרקם אלסטי וקליל. המוצר מיוצר במעבדות של חברת אנה לוטן.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף