קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

ויטמין E

ויטמין E

עם הוויטמינים היותר אפקטיביים לטיפול בעור נמנה ויטמין E  מי מכן שתרכוש תכשירים המכילים אותו תוכל לסייע ללקוחותיה להעשיר את עור פניהן במרכיבים חיוניים לחיזוקו  ויעלים לייפויו. כשמצב הפנים על הפנים- אין כמו מריחת קרם המכיל ויטמין זה

 

 עור הפנים חשוף. לא ניתן למנוע את חשיפתו אבל ניתן ורצוי להימנע מחשיפה ממושכת שלו לשמש. גם אם העור ניזוק יש מה לעשות. ניתן לצמצם את נזקיו, להבהירו, להעשירו בחומרי לחות והזנה, לשוות למרקמו מראה אסתטי וצעיר יותר.

כמי שעוסקות בקוסמטיקה באופן מקצועי אתן ודאי מודעות לחשיבות הטיפולים המשמרים והמונעים וגם לאלה שנעשה  בהם ניסיון לשפר את מראהו. אחד החומרים החיוניים והיעילים ביותר לשם כך הוא ויטמין E . הוא מוצע לשימוש באמצעות סרום ויטמין E, קרם ויטמין E, ויטמין E נוזלי ועוד.

לא על הוויטמין לבדו...

ככלל וכעיקרון- על מנת לחזק ולהעצים את התועלת שבשימוש בוויטמין E לחיזוק העור ולרענונו, חשוב  להקפיד על אורח חיים מאוזן: על פעילות ספורטיבית  בעצימות בינונית ( אין הכרח "להשתגע" ולקרוע אתה הגוף במאמצים ובעומסים חריגים), באכילה מאוזנת, הכוללת את כל אבות המזון החיוניים, במנוחה, בשקט ובשלווה. כאשר הגוף והנפש לחוצים ומתוחים, נפגמת התועלת שבתוספת הוויטמין.

... ונחזור, ברשותכן, אל הוויטמין החשוב: העדר רמה מספיקה של ויטמין חיוני זה , שהוא הוויטמין העיקרי המצוי בעורם של בני אדם, עלולה לגרום להיווצרות קמטים בעור. טיפול באמצעות ויטמין E  למריחה  עשויה לשפר את מראה העור.

ויטמין  E,שהוא אנטי אוקסידנט מסיס בשמן, מגן על העור מפני רדיקלים חופשיים, לרבות נזקים פוטנציאליים מהשמש. בתוך כך הוא מהווה שכבת הגנה נוספת על זו שמספקים הקרמים מקדמי ההגנה. עם סגולותיו המיטיבות הרבות נמנית תרומתו להפחתת קצב איבוד המים מהגוף ושימור הלחות בו. הניסיון מעלה, כי שימוש בקרם המכיל ויטמין זה  עדיף על ויטמין E נוזלי, מאחר שבמריחתו העור סופח וסופג אותו לעומק.

ויטמין E  והציפיות הגבוהות של הלקוחות

כמי שעוסקות בתעשיית היופי אתן ודאי מודעות לציפיות הגבוהות של נשים שבאות אליכן לייעוץ ולטיפול. אין ספק כי תכשירים המועשרים בוויטמין מיטיב ומייפה  זה מאפשרת לכם להיענות חלק בציפיות שלהן שנוגע לעור פניהן.  חשוב  לציין, כי אף שוויטמין E  כלול גם בתוספי מזון האפקטיביות שלו רבה יותר כתכשיר שמורחים על העור.

אתן מוזמנות, קוסמטיקאיות יקרות, להתוודע אל מגוון המוצרים המוצעים במרכז השיווק, המציעים  למכירה  שפע של מוצרי קוסמטיקה. נציגות שירות ישיבו לכל שאלה  שלכן, יעשו כל מאמץ להיענות לכל בקשה. לחצו על המוצרים המתאימים לכן ותוכלו להיוודע היכן ניתן לרכוש אותן. בהצלחהֱ

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. ביו ויסאג' - ויטמין E סרום 50 מ"ל

  ביו ויסאג' - ויטמין E סרום 50 מ"ל

  התכשיר מכיר ויטמין E אי. מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת ביו ויסאג'. סרום לפנים מומלץ ע"י הרבה קוסמטיקאיות ומתאים למריחה עם שאר מוצרי הסדרה.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 2. כריסטינה - קרם רטינול E אקטיב קרם 30 מ"ל

  כריסטינה - קרם רטינול E אקטיב קרם 30 מ"ל

  חלק מסדרת המוצרים המצויינת של חברת כריסטינה. קרם פנים מעולה, מתאים לאקלים הישראלי ומיוצר בהתאם לתקנים מחמירים.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 3. כריסטינה - COMODEX מייבש 50 מ"ל

  כריסטינה - COMODEX מייבש 50 מ"ל

  תכשיר של חברת כריסטינה.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף