קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

ויטמין K

ויטמין K

קצת על ויטמין K, מה באמת יודעים עליו בני האדם? מדובר למעשה בויטמין ממיס שומן אשר מסייע בתהליך של בעיות קרישי דם, שהרי המסת השומן הינה מעל לכל. וויטמין הנ"ל מציין תפקיד בקרישת דם. הוא ניתן לתינוקות בחדר הלידה וזאת על מנת להשלים להם את הויטמין החסר נוכח ויטמין דל בחלב האם הניתן להם. על מנת למנוע קרישת דם אצל תינוקות לפני ברית המילה, ניתן להם הויטמין וכך הוא מגונן עליהם בפועל. במאמר הבא נדבר על הויטמין, על פעילותו ובעיקר על מינון רצוי וראוי.

סוגי ויטמין K

קיימים שני סוגי ויטמין K אחד מהם נמצא בצמחים והשני נמצא במעי ונוצר על ידי חיידקי המעי. הוא מהווה את רוב הויטמין ולכן קשה מאוד לסבול מחוסרו. ויטמין זה נחשב לפחות מוכר ביחס לכל השאר ולכן שוכחים אותו ואת פועלו. על מנת להוסיפו בדרך כזו או אחרת לטיפול, ממשיכים וחוקרים אודותיו יותר מן הרגיל.

פעילות רפואית של הויטמין

פעילותו של הויטמין באה לידי ביטוי בסיוע בקרישת דם. באמצעות ויטמין זה למעשה מייצר הכבד את אפשרויות הקרישה בעוד חוסר בו עלול לגרום לבעיות בתפקוד כבד ואפילו לדימומים קשים ביותר. תפקידו הנוסף של ויטמין קי באה לידי ביטוי בעיבוד חלבונים חשובים ביותר לרבות חומצה לגוטמית. בין כל שאר הדברים מעורב הויטמין ביכולת לשמור שלא תתרחש בריחת סידן לרבות אוסטופורזיס. באמצעות ויטמין קי ניתן לדאוג לדחיסות עצם וכך למתן את הבעיה באשר היא. בסיכום דבר, יכול הויטמין לאזן רמת חומציות בגוף ויפה שעה אחת קודם. יתרונות הויטמין הינם דימומים דלילים, שיפור תנגודת אינסולין, מניעת בריחת סידן ומחלות קשות בעצמות, בעיות במערכות עיכול ובסופו של דבר חוסר יכולת בספיגת שומנים כראוי.

סימנים לחסך בויטמין K

איך מזהים למעשה חוסר בויטמין זה? זה עלול לגרום לבעיות נמוכות ביותר ביכולת של קרישת דם, הדברים יכולים לגרום לסיבוך של קרישת דם ולדימומים בלתי פוסקים. הדימומים יתרחשו מפצעים, אף, חניכיים, עור ואפילו דרכי שתן. יש מקרים בהם מתגלה גם דימום במוח.

 

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. כריסטינה - ביו פיטו אנטי רוגר מסק ויטמין K קיי 250 מ"ל

  כריסטינה - ביו פיטו אנטי רוגר מסק ויטמין K קיי 250 מ"ל

  מוצר נוסף בקו המוצרים של חברת כריסטינה. בין מרכיבי התכשיר יש גם ויטמין קיי K.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף