קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא למעשה שרשרת של סוכרים הממלאים את החלל הבין תאי של הרקמות בגוף האדם והן בגופם של בעלי החיים. כל אדם יישא בגופו חומצה בהתאם למשקלו. דהיינו שליש מהכמות אשר נמצאת בגוף, תפורק ותצור מצב של חומר חדש מדי יום. פירוק זה מתחרש באמצעות חלבון הנקרא היאלורונידאז והוא מופק בתנאי מעבדה. משתמשים בו על מנת לפרק את החומר אשר מוזרק בפועל לגוף.

על חומצה היאלורונית ועל יתרון

חומצה היאלורונית מסייעת לרקמות השונות ומעניקה את הלחות הנדרשת לעור. היא משמשת בסיס לחלבונים כמו קולגן ואפילו אלסטין, כך למעשה יש שימוש נכון לחיזוק וגמישות העור. חומצה זו מסייעת בפועל לניתוחי עיניים, לבעיות אורטופדיה ואפילו רקמות ובנייה מחודשת של כל השאר. יש המוני מטופלים ברחבי העולם אשר מעידים על הצלחת החומצה בפועל. הרפואה האסתטית הכניסה את החומצה האילורונית לשימוש החל משנות ה2000 ונתנה את אישורה לצרכים קוסמטיים על פי אישורי ההתקן של רשות התקנים. מאז אותו אישור משתמשים בזה לנפח ולמלות קמטים ובפרט בגלל הקלות של השימוש בחומר.

על הצלחה ועל טיפול

עם השנים, הפכה חומצה היאלורונית להצלחה. בעוד עור הפנים מאבד נפח, נעשה דליל, מקומט ואפילו יבש, חידוש  באמצעות חומצה היאלורונית מחזיר את החיוניות ואת הברק והמראה המבוגר. התכונות החיוביות של החומצה מספקות את היכולת לרכך את העור ולהקנות לו מראה של מיצוק לרבות מראה צעיר יותר. אור התכונות החיוביות של החומצה, ניתן לראות תוצאות תוך מספר ימים בלבד והן נשמרות לתקופה של מעל חצי שנה.

על אפקט ועל חומרים

בסופו של דבר, השוק מציג לא מעט תכשירים אשר נבדלים בעקבות הרכבם וריכוז החומר. כך גם לגבי גודל החלקיקים ויכולת סיועו של החומר בפועל. הכול בא לידי ביטוי בצמיגות החומר, טווח הפעולה ואפילו סוג הקמטים שיש לטפל בהם. כך גם ניתן יחס לאזורים אשר מותאמים למילוי בפועל. ככל שהחומר סמיך כך הוא מתאים לקמטים העמוקים יותר. חומרי החומצה היאלורונית נחשבים למוכרים בתחום האסתטיקה והם מופקים בשיטה פשוטה של הנדסה גנטית הזהה לתהליך פועלו של הגוף. 

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. SR - חומצה היאלורונית טהורה וגינג'ר

  SR - חומצה היאלורונית טהורה וגינג'ר

  תכשיר זה עם חומצה היאולורונית. המוצר מיוצר במעבדות של חברת אס אר קוסמטיקס.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 2. SR - חומצה היאלורונית רימונים 40 מ"ל

  SR - חומצה היאלורונית רימונים 40 מ"ל

  שמן למילוי קמטים מהמשלב חומצה היאלורונית

  החומצה בריכוז פעיל גבוה במיוחד. מעניק לעור נפח וגמישות תוך יצור מחודש של סיבי הקולגן, למראה עור חלק, מוצק, בריא וזוהר תוך תקופת זמן קצרה ביותר. מתאים לכל סוגי העור. תכשיר זה מכיל חומצה היאולורונית לטיפול אינטנסיבי. מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת אס אר קוסמטיקס.


  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 3. ארומיק - קרם אוקסיגין היאלורונית פנינים 50 מ"ל

  ארומיק - קרם אוקסיגין היאלורונית פנינים 50 מ"ל

  תכשיר של חברת ארומיק. חומצה היאולורונית היא בין מרכיבי מוצר זה. קרם מותאם לעור הפנים.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 4. ארומיק - חומצה היאלורונית ריכוז 50% 30 מ"ל

  ארומיק - חומצה היאלורונית ריכוז 50% 30 מ"ל

  תכשיר זה עם חומצה היאולורונית. תכשיר מעולה מבית ארומיק.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף