קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

חומצות הידרוקסיות

חומצות הידרוקסיות

נא לא להיבהל. המאמר אינו מיועד ליודעי סינית או לדוברי שפת ג'יבריש על בוריה... קוסמטיקאיות ודאי יודעות דבר או שניים על חומצות הידרוקסיות המשמשות בטיפולי פנים בכלל  ובפילינג בפרט. במרכזי השיווק תוכלו לקנות את כל סוכי החומצות שאתן עשויות להיזקק להן בטיפוליכן

עור הפנים רגיש ועדין וכל טיפול בו אמור להיות רגיש וזהיר. מי מכן העוסקות, בין השאר, בקילוף עור, ודי יודעות כי החומר האפקטיבי לקילופו הוא באמצעות חומצות אלפא הידרוקסיות (AHA),  שעמן נמנות, בין השאר, החומצות הבאות: חומצה גליקולית, חומצה לקטית, חומצה ציטרית, חומצה מאלית ועוד. זה מכבר הוכחו כיעילות ביותר לטיפולים בעור הפנים.

חומצות הידרוקסיות מסייעות להסרת השכבה החיצונית של העור ובתאיו המתים ובכך מאיצות תהליך חידוש תאי עור בריאים. חשיבות הטיפול באמצעות חומצות הידרוקסיות היא בשיפור מרקם העור, מראהו, בפתיחת הנקבוביות בו המאפשרות ספיגה איכותית יותר של קרם הלחות וההזנה.

העור של כולנו חשוף בכלל ולנזקי השמש בפרט. השמש מייבשת ומקשה את העור ומשווה לו טקסטורה ומראה מחוספסים. אף שאין הסכמה האם שימוש בחומצות מסייע לשכבה האמצעית של העור, אין מחלוקת על התרומה הוודאית שלו לחידוש שכבת העור העליונה, החיצונית, ולשיפור מראה.

פילינג על כל פנים...

במרכזי  השיווק מוצעות לכן הקוסמטיקאיות מוצרים לטיפול בפני הלקוחות. אתן מוזמנות ליצור קשר ולקבל מידע מפורטי על אודות השימוש בחומצות, בתועלתן ובהשפעתן המבורכת על עור פניהן של נשים. חשוב לציין, כי ההשפעה ניכרת  כבר בתחילת הטיפול ומתמתנת בהמשכו, אבל על מנת להפיק ממנו את המרב ואת המיטב, חשוב ומומלץ ביותר להתמיד בו.

פילינג חומצות אלפא הידרוקסיות אפקטיבי במידה שנשמרת בו רמת חומציות בריכוזים מומלצים – 5% - 10% וב- PH  בין שלוש לארבע), קוסמטיקאית מקצועית (כמוך...) ודאי תקפיד על המינון המיטבי הנדרש. אגב, חשוב לציין כי חומצות אלפא הידרוקסיות כמו גם חומצות ביתא הידרוקסיות מאבדות  מהיעילות שלהן במוצרי הקוסמטיקה שבהן הם נמצאים כאשר –ה-PH של המוצר עולה או  כאשר ריכוז המרכיב בהם נמוך.

 זהירות- חומצות!

 מאחר שאנחנו עוסקים בחומצות- נדרשת זהירות יתרה בשימוש בהן. מי מכן הקוסמטיקאיות שחשה או חושבת שחסר לה מידע מספיק על אודות ההשפעות השונות  של התכשירים השונים המשמשים לטיפולי פנים בכלל ובשימוש בחומצות מסוימות בפרט, תוכלו להשתלם, להעשיר ולהעמיק את הידע המקצועי שלכן במרכז ההדרכה המשולבים במרכז השיווק שלנו.

אתן מוזמנות להתקשר ולקבל את כל המידע הדרוש לכן על אודות התכשירים המשמשים בטיפולי הפנים ולקנות אותם ישירות דרך האתר. סל קניות ריק ממתין לכם. מלאו אותו כל טוב וכל יופי....

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. וגה קליניק - פילינג אלפא הידרוקסי (עמוק) 250 מ"ל
 2. רניו - קרם פילינג אלפא הידרוקסי סטפ 2 250 מ"ל

  רניו - קרם פילינג אלפא הידרוקסי סטפ 2 250 מ"ל

  מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת רניו. פילינג מצויין ואיכותי, מקנה לעור מראה צעיר יותר. הקרם, מתאים למריחה על הפנים פרט לעיניים. יש לוודא שאת יודעת לעבוד נכון עם חומצות הידרוקסיות לפני השימוש.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 3. רניו - קרם משקם חומצות 50 AHA מ"ל

  רניו - קרם משקם חומצות 50 AHA מ"ל

  גם תכשיר מצויין זה עם חומצות הידרוקסיות. קרם לפנים מומלץ בעל ניחוח עשיר ומרקם עדין. המוצר מיוצר במעבדות של חברת רניו.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 4. רניו - פילינג אלפא הידרוקסי סטפ 1

  רניו - פילינג אלפא הידרוקסי סטפ 1

  מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת רניו. מוצר זה מכיל חומצות הידרוקסיות. הפילינג מתאים לאקלים הישראלי ומחייה את העור ע"י הסרת התאים המתים.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 5. כדיר-שמן הידרופילי 250 מ"ל

  כדיר-שמן הידרופילי 250 מ"ל

  תכשיר מיוחד המבוסס על שמן

  השמן מתחלב כאשר  הוא בא במגע עם מים. התכשיר מתאים להסרת איפור  ויכול לשמש גם כשמן עיסוי.
  מכיל אלפא-ביזבולול להרגעת העור. נשטף במים

  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 6. כריסטינה - AHA ג'ל ניקוי

  כריסטינה - AHA ג'ל ניקוי

  הג'ל נעים ומומלץ למריחה בכל שעות היום. מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת כריסטינה. לעבודה יסודית, התווסף לתכשיר זה חומצות הידרוקסיות.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 7. וגה קליניק - פילינג אלפא הידרוקסי (עמוק) 65 מ"ל
 8. רניו - ג'ל פילינג אלפא הידרוקסי סטפ 3 250 מ"ל

  רניו - ג'ל פילינג אלפא הידרוקסי סטפ 3 250 מ"ל

  תכשיר זה מכיל בין שלל מרכיביו גם חומצות הידרוקסיות. הפילינג נוח ובשימוש נכון יכול לרענן את התאים בפנים ולתת לפנים מראה בריא ורענן. יש יתרונות רבים לשימוש בג'ל במקום בקרם, אחד מהם הוא ספיגתו המהירה בעור. המוצר מיוצר במעבדות של חברת רניו.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 9. רניו - טיפות רסיסי טל +חומצות אלפא הידרוקסי 30 מ"ל

  רניו - טיפות רסיסי טל +חומצות אלפא הידרוקסי 30 מ"ל

  תכשיר זה מכיל חומצות הידרוקסיות. המוצר מיוצר במעבדות של חברת רניו.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 10. גיגי - גליקופיור 120 AHA מ"ל
 11. אנה לוטן - סבון נוזלי העידן החדש עם 200 AHA מ"ל

  אנה לוטן - סבון נוזלי העידן החדש עם 200 AHA מ"ל

  תכשיר ניקוי על בסיס חומצת פירות AHA ותמציות צמחים אשר מסייע בניקוי יסודי של העור ובו זמנית מאיץ את התחדשות העור ע"י הסרת התאים המתים. מתאים לכל סוגי העור תכשיר ניקוי מעולה לניקוי ושימוש יומיומי, מומלץ לעור הפנים. מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת אנה לוטן. גם תכשיר מצויין זה עם חומצות הידרוקסיות.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 12. אנה לוטן - סבון נוזלי העידן החדש עם 500 AHA מ"ל

  אנה לוטן - סבון נוזלי העידן החדש עם 500 AHA מ"ל

  תכשיר ניקוי על בסיס חומצת פירות AHA ותמציות צמחים אשר מסייע בניקוי יסודי של העור ובו זמנית מאיץ את התחדשות העור ע"י הסרת התאים המתים. מתאים לכל סוגי העור תכשיר הניקוי מנקה את עור הפנים ביעילות ומתאים לאקלים הישראלי. תכשיר מעולה מבית אנה לוטן. תכשיר זה מכיל חומצות הידרוקסיות.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 13. אנה לוטן - סדרת הזהב ג'ל חומצת פירות 500 AHA מ"ל

  אנה לוטן - סדרת הזהב ג'ל חומצת פירות 500 AHA מ"ל

  ג'ל על בסיס חומצות AHA המסייע בהנשלת תאי עור מתים, והתחדשות פני העור. הג'ל מרגיע, מרענן ומעניק לעור לחות מוגברת ומתמשכת. המוצר מיוצר במעבדות של חברת אנה לוטן. חומצות הידרוקסיות הן חלק ממרכיבי מוצר זה. ג'ל נעים הנספג מהר על עור הפנים.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 14. אנה לוטן - ננו אין פילינג בוסטר 125 AHA 16 מ"ל

  אנה לוטן - ננו אין פילינג בוסטר 125 AHA 16 מ"ל

  תכשיר זה מכיל בין שלל מרכיביו גם חומצות הידרוקסיות. פילינג מצויין ואיכותי, מקנה לעור מראה צעיר יותר. תכשיר של חברת אנה לוטן.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף