קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

קולגן

קולגן במוצרי קוסמטיקה

קולגן הוא למעשה חלבון מוכר ביותר בגוף של בעלי חיים אדם ובין היתר בגוף האדם. קולגן מרכיב למעשה את רקמות החיבור והסיבים הלבנים בגוף האדם. זה בא לידי ביטוי ברצועות, גידים, עור ואפילו עצמות וסחוס. כיצד קשור קולגן למפרק הגוף? שאלות כאלה ואחרות תעלינה במסגרת מאמר הבא.

על קולגן ועל המפרקים

קולגן איננו חומר הנחשב גמיש, הוא בעל יכולת מתיחה חזקה ולכן הוא משלב סיבי חלבון של אלסטין על מנת לשמור על גמישות. אחוז קולגן ביחס לשילוב של אלסטין ברקמות השונות משתנה ממצב כזה למשנהו. יש רקמות בעלות תפקיד מכני חזק כמו גידים ושם למעשה צריך כמות גדולה יותר של קולגן ומעט אלסטין, כך למעשה משתנה ההרכב, הכול עניין של צורך. חשוב לציין כי קיימים 12 סוגי קולגן כאשר שניים מותאמים ביותר למשפחת הסחוסים.

קולגן על פי תורת האסתטיקה

כאשר מדברים על קולגן, מדברים על מילוי ייחודי לעור. מדובר למעשה ביכולת לחדש את הנפח אשר אבד עם השנים נוכח, גיל, התבגרות, נזקים וכד'. באמצעות קולגן ניתן להוסיף ולהחזיר את הנפח ולהחליק את קמטי הזמן אשר הופכים בלתי נמנעים עם השנים. כך למעשה ניתן לשחזר את המראה הישן ולשמר את היופי למשך שנים. כאשר מדברים על מראה רענן וצעיר, מדברים על חידוש באמצעות שימוש בחומרי קולגן להצערה ואף ליישור הקמטים השבים ובאים.

על פועלו של קולגן קוסמטי  

מדוע רוב האנשים רוצים להישאר צעירים לנצח? כאשר מדברים על קולגן ועל יכולתו, מדברים על חומר אשר גורם למינימום תופעות לוואי לרבות שטפי דם או כל מיני התרחשויות נוכח בעיות הקמטים. לאחר השימוש באמצעות קולגן, ניתן להעלים את הקמטים ולהחזיר את המראה הצעיר בן רגע. קולגן פועל בהזרקה מתחת לעור וכך מחליף את הקולגן הנעלם עם השנים, אותו קולגן המיוצר בכמות מזערית בגוף האדם ועם השנים הולך ופוחת. קולגן מעניק תמיכה לעור ולמיקום הקולגן הטבעי וכך משחזר את צורת העור המקורית ומעלים את הקמטים או כל פגעי הזמן הבלתי נמנעים.

 

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. וגה קליניק - קרם עיניים קולגן 250 מ"ל
 2. כריסטינה - קרם לחות קולגן אזולן

  כריסטינה - קרם לחות קולגן אזולן

  מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת כריסטינה. יש לשים לב שבמוצר זה יש קולגן. קרם מעולה המעניק לחות וחיוניות לעור הפנים. קרם המעניק לחות מקסימלית לעורך, עטוף ברכות מפנקת. קרם מומלץ למריחה על הפנים.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 3. כריסטינה - קרם לחות קולגן גזר

  כריסטינה - קרם לחות קולגן גזר

  תכשיר של חברת כריסטינה. מוצר זה מכיל קולגן. קרם המעניק לחות מקסימלית לעורך, עטוף ברכות מפנקת. קרם לחות איכותי עם מרקם קטיפתי ועדין. קרם לפנים מומלץ בעל ניחוח עשיר ומרקם עדין.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 4. הולילנד תמציות מרוכזות לעיסוי 8 מ" קולגן
 5. כריסטינה - קרם לחות קולגן פלצנטה

  כריסטינה - קרם לחות קולגן פלצנטה

  קרם לחות איכותי עם מרקם קטיפתי ועדין. תכשיר זה מכיל קולגן לטיפול אינטנסיבי. קרם לחות איכותי עם מרקם קטיפתי ועדין. קרם פנים לשימוש עם שאר מוצרי הסדרה, מותאם לאקלים הישראלי. גם מוצר זה מיוצר ומשווק תחת חברת כריסטינה.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 6. אנה לוטן - מסכה דפי קולגן עם קיוי

  אנה לוטן - מסכה דפי קולגן עם קיוי

  המסכה מתאימה למריחה על עור הפנים. מוצר נוסף בקו המוצרים של חברת אנה לוטן. תכשיר זה מכיל קולגן לטיפול אינטנסיבי.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 7. אנה לוטן - מסכה קולגן עם חומצת לקטית 3 יחידות

  אנה לוטן - מסכה קולגן עם חומצת לקטית 3 יחידות

  המלצה - במצב מנוחה, עור הפנים מקבל בצורה יותר טובה את פעולת המסיכה. המוצר מיוצר במעבדות של חברת אנה לוטן. יש לשים לב שבמוצר זה יש קולגן.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 8. SR - סרום קולגן טהור 30 מ"ל

  SR - סרום קולגן טהור 30 מ"ל

  סרום המכיל קולגן טהור

  משפיע מיידת על מיצוק העור, התחדשות התאים, והבהרת פיגמנטציות. מעושר באומגה 3 ואומגה 6


  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף