קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

הרגעת העור

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. רניו - מסכת הרגעה פסיפלורה

  רניו - מסכת הרגעה פסיפלורה

  מסיכה מומלצת לעור הפנים.המסכה לא מפריעה לאלסטיות הפנים. מוצר זה מיוצר ע"י חברת רניו. התכשיר מרגיע את הגירוי הנוצר בעור הפנים לאחר טיפול יופי.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 2. ארומיק - מסכת הרגעה דייטומית 250 מ"ל

  ארומיק - מסכת הרגעה דייטומית 250 מ"ל

  מסיכות לטיפול בעור הפנים יכולות לחולל נפלאות בטיפול עור הפנים. תכשיר מעולה מבית ארומיק. מטרתו להרגיע את העור לאחר טיפול יופי אינטנסיבי.מומלץ.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 3. רניו - מסכת הרגעה מרעננת לעור יבש 250 מ"ל

  רניו - מסכת הרגעה מרעננת לעור יבש 250 מ"ל

  מותאם לאקלים הישראלי ולעור יבש. מוצר נוסף בקו המוצרים של חברת רניו. מעולה להרגעת העור אחרי טיפול. המסיכה מתאימה לעור הפנים ובעלת מרקם אלסטי וקליל. מתאים במיוחד לעור הסובל מיובש באופן קבוע.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 4. רניו - מסכת הרגעה מרעננת לעור רגיל 250 גרם

  רניו - מסכת הרגעה מרעננת לעור רגיל 250 גרם

  טוב לעור רגיל. המלצה - במצב מנוחה, עור הפנים מקבל בצורה יותר טובה את פעולת המסיכה. תכשיר מעולה מבית רניו. מרגיע את עור הפנים האדמומי לאחר הטיפול.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 5. רניו - מסכת הרגעה מרעננת לעור שמן 250 גרם

  רניו - מסכת הרגעה מרעננת לעור שמן 250 גרם

  מעולה לטיפול וטיפוח בעור פנים שומני. המוצר מיוצר במעבדות של חברת רניו. מצויין לעור פנים שומני ( עור שמן ). התכשיר מתאים במיוחד להרגעת עור הפנים אחרי טיפול אינטנסיבי. המלצה - במצב מנוחה, עור הפנים מקבל בצורה יותר טובה את פעולת המסיכה.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 6. אנה לוטן - ג'ל הרגעה 500 מ"ל

  אנה לוטן - ג'ל הרגעה 500 מ"ל

  ג'ל אלוורה טבעי ושקוף אשר תורם להעלאת הלחות בעור בצורה ניכרת ומסייע בהרגעת עור הסובל מאדמומיות. לג'ל סגולות ריכוך, צינון, והרגעת וכוויות וניתן להשתמש בו כמצע לפילינג ביולוגי בשילוב עם טיפות של שמן הידרופילי מטרת התכשיר היא להרגיע את עור הפנים המגורה. יש יתרונות רבים לשימוש בג'ל במקום בקרם, אחד מהם הוא ספיגתו המהירה בעור. מוצר נוסף ממוצרי אנה לוטן.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 7. אנה לוטן - ג'ל הרגעה 2000 מ"ל

  אנה לוטן - ג'ל הרגעה 2000 מ"ל

  ג'ל אלוורה טבעי ושקוף אשר תורם להעלאת הלחות בעור בצורה ניכרת ומסייע בהרגעת עור הסובל מאדמומיות. לג'ל סגולות ריכוך, צינון, והרגעת וכוויות וניתן להשתמש בו כמצע לפילינג ביולוגי בשילוב עם טיפות של שמן הידרופילי תכשיר של חברת אנה לוטן. ג'ל נעים הנספג מהר על עור הפנים. מטרתו להרגיע את העור לאחר טיפול יופי אינטנסיבי.מומלץ.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף