עור פנים שמן

עור פנים שמן

לכל עור פנים יש מאפיינים ייחודיים לו המחייבים שימוש ייעודי בתכשירי טיפוח ויופי ובראשם- קרם פנים. אחד הדברים שחשוב לדעת כאשר מדברים  על טיפול פנים הוא לוודא כי העור יזכה להגנה מפני קרינת השמש. לשם כך. קרמים המומלצים להגנה עשויים להיות מועשרים במרכיבים המשנים את מרקמו. לדוגמה: כאשר מוסיפים SPF המרכיב גורם לשוּמניוּת  הקרם לכן כאשר אתן מציעות אותו קרם המיועד לעור פני שמן, עליכן לוודא כי הוא לי יכיל שיעור הגבוה מ- 30 של מרכיב זה.

עור פנים שמן זקוק לקרם לחות המבוסס על רכיבים עשויים מים, כדי למנוע היווצרות והצטברות שכבה שמנונית ופצעים קטנים (פצעונים).

תנאי ראשון- אבחנה  מדויקת של סוג העור

 על מנת להפיק את המיטב, טיפול קוסמטי אמור לתת מענה לסוג עור הפנים של הלקוחות. חשיבות האבחנה של הסוג חיונית ביותר להשגת אפקטיביות מרבית. קוסמטיקאיות ומאפרות מוזמנות להתייעץ עם אנשי המקצוע הממתינים לכן במרכזי ההדרכה המצויים בחלק ממרכזי השיווק של המוצרים והתכשירים שתוכלו לקנות לשימושכן השוטף בקליניקות הטיפוליות שלכן.

חשוב לברר ולוודא כי הקרמים המוצעים אינם מועשרים בשמנים כדי לא להגביר ולהעצים את שומניות העור. בשוק יש תכשירים שונים לטיפול בעור, בין השאר גם סבונים שבהם ניתן לעשות שימוש ביתי יומיומי.

טיפול בעור פנים שומני יכול להיעשות כחלק מטיפול כולל בהם שנועד גם להעשיר אותם בחומרי לחות (לא שומניים) וגם לשפר את מרקמם.  לאחר שהלקוחות שלכן ירגישו כי הן מוצאות אצלכן מענה מרבי ומיטבי לציפיותיהן, תוכלו, בהדרגה, ללמוד את האופי של עורן ואת התנהגותו, את האופן שבו הוא מגיב לתכשירים שונים, כל זאת בכפוף, כמובן, לעקרונות הבסיסיים המנחים טיפול בעור שומני.

נפלאות הטבע

יש תכשירים שונים לטיפול בעור פנים. אף לא אחד מהם יחולל נס, אבל אחדים מהם יחוללו נפלאות. שימוש קבוע בקרם שאינו שומני עשוי לשפר ולשדרג את מבנהו של העור ואת מראהו.

 

Items 1 to 10 of 95 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Set Descending Direction
 1. אנה לוטן - רנובה הגנה משמש לעור שמן 250 מ"ל SPF 19

  אנה לוטן - רנובה הגנה משמש לעור שמן 250 מ"ל SPF 19

  תכשיר הגנה לעור יבש המעניק הגנה אופטימאלית מפני קרני השמש (SPF19) ויחד עם זאת שומר על הלחות לאורך זמן. מכיל מיצוי אלוורה קרם הגנה לפנים להגנה מהשמש הישראלית. מוצר מעולה, מתאים לעור פנים שמן. תכשיר מעולה מבית אנה לוטן. Learn More
 2. וגה קליניק - מי פנים הממליס לעור שמן 1000 מ"ל
 3. וגה קליניק - סבון לעור שמן 1000 מ"ל
 4. וגה קליניק - קרם לחות לעור שמן 250 מ"ל
 5. וגה קליניק - קרם לחות לעור שמן ובעייתי 250 מ"ל
 6. וגה קליניק - מסכה לעור שמן ובעייתי 250 מ"ל
 7. גיגי - אלוורה מסכה עור שמן 250 מ"ל
 8. רניו - שמן ובעייתי מי פנים לעור שמן

  רניו - שמן ובעייתי מי פנים לעור שמן

  מעולה לטיפול בעור פנים שמן. ניתן להשתמש בתכשיר כל יום לניקוי עור הפנים משומנים ואבק. מתאים במיוחד לעור בעייתי הדורש טיפול מיוחד. מצויין לעור פנים שומני ( עור שמן ). חלק מסדרת המוצרים המצויינת של חברת רניו. Learn More
 9. רניו - שמן ובעייתי ג'ל ניקוי לעור שמן

  רניו - שמן ובעייתי ג'ל ניקוי לעור שמן

  תכשיר מעולה מבית רניו. לטיפול בעור פנים שמן. מצויין לעור פנים שומני ( עור שמן ). ניתן להשתמש בתכשיר כל יום לניקוי עור הפנים משומנים ואבק. הג'ל, כמו שאר מוצרי החברה עומד בתקנים מחמירים המקנים לך ביטחון מלא בשימוש. תכשיר המיועד לטיפול וטיפוח עור בעייתי. Learn More
 10. רניו - שמן ובעייתי קרם לחות לעור שמן

  רניו - שמן ובעייתי קרם לחות לעור שמן

  גם מוצר זה מיוצר ומשווק תחת חברת רניו. מוצר מעולה, מתאים לעור פנים שמן. גם תכשיר זה מתאים במיוחד לעור פנים בעייתי ומתאים לאקלים הישראלי. קרם לחות לפנים, מותאם לאקלים יבש. הקרם, מתאים למריחה על הפנים פרט לעיניים. טוב לטיפול וטיפוח עור שומני. Learn More

Items 1 to 10 of 95 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Set Descending Direction