סרום לפנים

סרום לפנים

אם  הלקוחות שלכן שואלות אתכן מה זה סרום, אתן ודאי רוצות להשיב להן תשובה מרגיעה. הסרום הוא תמצית מרוכזת המורכבת מכ- 95% חומרים פעילים, אשר לכל אחד מהם תרומה לשיפור עור הפנים פרטים נוספים – בפנים

כאשר אתן עורכות טיפול קוסמטי (טיפולי עור) אתן ודאי משתמשות במגוון תכשירים ובהם מסכת פנים, קרם לפנים, וגם סרום. תפקידו של הסרום לפנים, שהוא אחד מבין שורה ארוכה של מוצרי טיפוח, הוא, לחדור על השכבה התת-עורית ולהשפיע על העור מתוך תוכו באופן שורשי ועמוק הרבה  יותר מאשר- עם כל הכבוד והחשיבות- קרם הזנה או מסכות פנים.

זה מכבר הוכחה התועלת הרבה הגלומה בסרום כמעשיר את רמת הלחות בעור, מאט באופן משמעותי את קצב הזדקנות העור ומונע נזקים שעלולים להיגרם מאקלים קיצוני.

סרום לכל עת

קוסמטיקאיות רבות ודאי יעשרו את הקביעה, לפיה, הסרום הוא אחד התכשירים היותר אפקטיביים לטיפול בעור פניהן של נשים. מומלץ לכל אישה מגיל 30 ואילך להשתמש בסרום לבוקר ובסרום (אחר) לערב, לבד משימוש בקרם, שאמור להימרח לאחר החדרת הסרום.

אתן מוזמנות להיוודע ולהתעדכן על אודות סוגי הסרומים השונים במרכזי השיווק המיועדים לכן ולרכוש מגוון סרומים שיאפשרו לכן להציע ללקוחותיכן את טיפול הפנים הטוב והיעיל ביותר.

נשים רבות ודאי ישמחו לדעת, כי ניתן להבהיר באופן משמעותי כתמים בפנים, כתמי גיל ופיגמנטציה על ידי שימוש בסרום ולאחר מכן, מעליו, בקרם הבהרה.

מה  כלול בסרום?

סרום מורכב ממגוון גדול של חומרים קוסמטיים ובהם: ויטמינים ( מומלץ ביותר סרום ויטמין E) שהוא מלך הוויטמינים המיטיבים עם העור, תמציות של תאים, שמנים שמקורם מן הצומח, הורמונים על בסיס צמחי,  חומצות שונות ועוד.

הבהרה חשובה: קיים גם סרום הבהרה שגם מתקן את העור וגם מגן עליו. אפקט ההבהרה שלו נוצר על ידי פירוקן שלב החומצות ההירוכסיות ( חומצות פירות) את המצבורים של תאי המלנין, תאי צבע שמשווים  לעור את צבעו הכהה) ומונעים אפשרות  ריכוזם.

אחד השימושים הרווחים בסרומים הוא בסרום המיועד לעור יבש. הוא מעצים את ההשפעה של קרם לחות בכך שהוא מעלה  באופן משמעותי את רמת הלחות, מאיץ וממריץ את תהליך חידוש העור ובנוסף מעבה את שכבת העור העליונה ובכך משמש שכבת מגן חשובה.

Items 1 to 10 of 101 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Set Descending Direction
 1. אנה לוטן - רנובה ביו אסנט סרום למניעת קמטים 50 מ"ל

  אנה לוטן - רנובה ביו אסנט סרום למניעת קמטים 50 מ"ל

  סרום אשר מאט את סמני ההזדקנות של העור בעזרת פפטידים יעילים אשר מעודדים את התחדשות העור ומחליקים אותו. מתאים במיוחד לעור רגיל עד יבש ולעור מבוגר הנוטה לקמטוטים מוצר נוסף ממוצרי אנה לוטן. סרום לפנים העומד בתקנים בינלאומיים מחמירים. Learn More
 2. וגה קליניק - סרום ויטמין סי 30 מ"ל
 3. וגה קליניק - סרום מעדן ויטמין סי 30 מ"ל
 4. וגה קליניק - סרום פנינים ודבש 30 מ"ל
 5. וגה קליניק - סרום רטינול איי וויטמין סי 30 מ"ל
 6. וגה קליניק - סרום רפלקטור מולטי ויטמין 30 מ"ל
 7. וגה קליניק - סרום פאפאיה ויטמין איי 30 מ"ל
 8. וגה קליניק - סרום קוויאר אומגה3 30 מ"ל
 9. וגה קליניק - קוויאר ג'ל סרום אומגה 3 65 מ"ל
 10. וגה קליניק - סרום עיניים קוויאר אומגה 3 30 מ"ל

Items 1 to 10 of 101 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Set Descending Direction