קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל
הרשמי ל- RSS

חומרי טיפוח וקוסמטיקה

מוצרי קוסמטיקה

אמנם היופי הוא בעיני המתבונן, אבל כדי להיווכח בו חשוב לייפות את פני מי שמתבוננים בה. לשירותכן, מאפרות וקוסמטיקאיות, מגוון מוצרי קוסמטיקה שמוצעים למכירה במרכזי שיווק ייחודיים. כאשר ישאלו אתכם לקוחותיכן על המוצרים המובחרים תוכלו להשיב בחיוב ובחיוך

כאשר נשים נכנסות אל מכון יופי הן מגביהות - בעצם כניסתן – את רף הציפיות. הן מצפות לצאת יפות מכפי שנכנסו הודות לטיפול קוסמטי. תארו לעצמכן שאתן, נשות המקצוע העובדות בתעשיית היופי נכנסות אל קניון וירטואלי גדול ויכולות לבחור בו מוצרי טיפוח מהמשובחים שקיימים.

יופי של מכון יופי

 כבעלות ניסיון אתן ודאי עשויות להעיד על נשים הנכנסות אל מכון היופי שלכן כמו אל בית תפילה, באותה יראת קודש ובחרדתה... שם, על כיסא הטיפולים, הן מפקידות את פניהן בידיכן, נכונות להימרח במסכה, להיות מועשרות בקרם לחות, ולטפח את עור הפנים.

מכון היופי הוא תחנה חשובה בחייהן של נשים רבות, בין השאר לטיפולים פרא רפואיים, לביצוע פילינג ועוד. טיפול במכון יופי הוא גם זמן איכות של אישה עם עצמה- מקום להירגע, להרפות, לנשום לאט ועמוק, להתחדש גם מבפנים.

במרכזי השיווק מוצעים וזמינים עבורכן מוצרי קוסמטיקה רבים. בלחיצה על המוצר תוכלו להתוודע על מרכיביו ואל מחירו. נציגות השירות ישמחו ליידע אתכן על אודות המוצרים ותכולתם, לעדכן אתכם במבצעים, שאל רבים מהם תוכלו להיחשף בגלישתכם באתר, ולקבל מידע חשוב על הקורסים השונים הנערכים לקוסמטיקאיות ולמאפרות.

 מוצרי קוסמטיקה רבים ממתינים לכן במרכז השיווק  שלנו

אתן מוזמנות להרגיש חופשיות לפנות בכל שאלה. אין סיבה  שכל מוצר קוסמטי המצוי בשוק לא יימצאו גם במכון היופי שלכן, כדי שתוכלו להציע טיפול בו לנשים שפוקדות אתכן.

 תעשיית היופי מתחדשת כל העת במוצרים חדשים בכלל ומוצרי טיפוח, הזנה  והעשרה לעור הפנים בכלל. במרכזי השיווק ממתינים לכן המוצרים המועשרים במיטב הוויטמינים והתוספים השונים. כמי שחשוב לכן להתעדכן, לחדש ולהתחדש, ודאי תשמח לדעת כי יש מקור איכותי להזמנה ולרכישת מוצרי קוסמטיקה איכותיים ביותר.

מכשירים ותכשירים קוסמטיים, משחות, קרמים, אבקות איפור, סרומים, ציוד למכוני יופי, חלוקים, , ריהוט, ציוד ייעודי, בקבוקים ומכלי מילוי,  כל אלה  ועוד ועוד ממתינים לכן, הקוסמטיקאיות והמאפרות, במרכזי השיווק של ארץ היופי...

אתן מוזמנות לסייר, להתרשם, ולהתחיל למלא את עגלת הקניות שלכם במוצרים קוסמטיים. במאזן עלות-תועלת אתן עשויות להיווכח מהר ומוקדם מכפי שאתן משערות, שכל הוצאה כדאית, מועילה ומשתלמת. שאלו את הלקוחות המרוצות שלכן. הן שיעידו. הן שיגידו. בהצלחה!

 

 

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
 1. ביו ויסאג' - ויטמין E סרום 50 מ"ל

  ביו ויסאג' - ויטמין E סרום 50 מ"ל

  התכשיר מכיר ויטמין E אי. מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת ביו ויסאג'. סרום לפנים מומלץ ע"י הרבה קוסמטיקאיות ומתאים למריחה עם שאר מוצרי הסדרה.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 2. ביו ויסאג' - ויטמין C סרום 50 מ"ל

  ביו ויסאג' - ויטמין C סרום 50 מ"ל

  מוצר נוסף בקו המוצרים של חברת ביו ויסאג'. גם סרום לפנים זה, הותאם לאקלים הישראלי ועומד בסטנדרטיים בינלאומיים כדי לתת לך את המוצר הטוב ביותר. גם במוצר זה יש ויטמין סי C.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 3. ביו ויסאג' - פרופ' קרם הבהרה 50 מ"ל

  ביו ויסאג' - פרופ' קרם הבהרה 50 מ"ל

  מוצר נוסף של החברה המותאם לעור הפנים העדינות, הקרם מגיע במספר גדלים. מתאים להבהרת כתמים שונים בעור. תכשיר מעולה מבית ביו ויסאג'.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 4. ביו ויסאג' - קרם הזנה ללילה אנטיאנגינג 50 מ"ל

  ביו ויסאג' - קרם הזנה ללילה אנטיאנגינג 50 מ"ל

  קרם מותאם לעור הפנים. מעולה להזנת עור הפנים. חלק מסדרת המוצרים המצויינת של חברת ביו ויסאג'.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 5. ביו ויסאג' - קרם יום אנטי אייג'ינג 50 מ"ל

  ביו ויסאג' - קרם יום אנטי אייג'ינג 50 מ"ל

  לרענון עור הפנים העייף ולתת חידוש אנטי אייגינג לעור. המוצר מיוצר במעבדות של חברת ביו ויסאג'. מוצר נוסף של החברה המותאם לעור הפנים העדינות, הקרם מגיע במספר גדלים.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 6. ביו ויסאג' - מסכה תרמית לפנים וצואר 50 מ"ל

  ביו ויסאג' - מסכה תרמית לפנים וצואר 50 מ"ל

  חלק מסדרת המוצרים המצויינת של חברת ביו ויסאג'. מסיכה לטיפוח עור הפנים, מותאמת לאקלים הישראלי.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 7. ביו ויסאג' - פרופ' מסכת הבהרה 50 מ"ל

  ביו ויסאג' - פרופ' מסכת הבהרה 50 מ"ל

  המסכה מתאימה למריחה על עור הפנים. מתאים להבהרה, ניתן לשימוש עם שאר מוצרי החברה להבהרת העור. מוצר נוסף ממוצרי ביו ויסאג'.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 8. ביו ויסאג' - מסכת הזנה אנטי אייג'ינג 50 מ"ל

  ביו ויסאג' - מסכת הזנה אנטי אייג'ינג 50 מ"ל

  התכשיר מיועד לטיפול אנטי איייג'ינג. מעולה להזנת עור הפנים בחומרים חיוניים. מסיכות לטיפול בעור הפנים יכולות לחולל נפלאות בטיפול עור הפנים. גם מוצר זה מיוצר ומשווק תחת חברת ביו ויסאג'.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 9. ביו ויסאג' - פרופ' סבון הבהרה 250 מ"ל

  ביו ויסאג' - פרופ' סבון הבהרה 250 מ"ל

  תכשיר ניקוי מעולה לניקוי ושימוש יומיומי, מומלץ לעור הפנים. מוצר נוסף בקו המוצרים של חברת ביו ויסאג'. מתאים להבהרה, ניתן לשימוש עם שאר מוצרי החברה להבהרת העור.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 10. ביו ויסאג' - פרופ' ג'ל עיניים הבהרה 30 מ"ל

  ביו ויסאג' - פרופ' ג'ל עיניים הבהרה 30 מ"ל

  הג'ל נעים ומומלץ למריחה בכל שעות היום. מוצר זה הינו חלק מסדרת המוצרים של חברת ביו ויסאג'. תכשיר מצויין להבהרת עור הפנים.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 11. ביו ויסאג' - ג'ל תרמי אקטיבטור 110 מ"ל

  ביו ויסאג' - ג'ל תרמי אקטיבטור 110 מ"ל

  הג'ל נהדר לשימוש בכל עונות השנה ונספג מהר בעור. מוצר זה מיוצר ע"י חברת ביו ויסאג'.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

 12. ביו ויסאג' - ג'ל עיניים משקם 30 מ"ל

  ביו ויסאג' - ג'ל עיניים משקם 30 מ"ל

  תכשיר של חברת ביו ויסאג'. הג'ל נהדר לשימוש בכל עונות השנה ונספג מהר בעור.
  מידע נוסף

  לקנייה בחנויות הבאות :

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף