קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

למה לקנות בחנויות הקניון ?

באינטרנט יש הרבה אתרים שכל אחד מציע את מרכולתו. ראינו,  שבין הדברים שהלקוחות דורשות, במיוחד בתחום המקצועי הוא לדעת באמת שיש " אבא ואמא " למוצר שהן קונות ולכן בקניון את תמצאי חנויות ותיקות, שבטח כל אחת כבר מכירה בעיר שלה ותוכלי לראות תמונות של המקום, סרטון הסבר על עיסוק החנות או הבית ספר ותוכלי לראות בחנות את המלאי העצום שיש לחנות להציע לך ולרכוש דרכה. החנויות מבקשות לתת לכן את השירות הטוב ביותר והמבחר הגדול ביותר.

חלק מהחנויות הם גם מרכזי הדרכות ובתי ספר למקצועות היופי ולכן ניתן להתעדכן בהדרכות הקרובות לאיזור מגורייך או לקורסים מקצועיים.

 

הקניון הוא רק גשר לחנויות...

בקניון את יכולה למצוא מוצר ספציפי מתוך המלאים של כל החנויות בכל הארץ ולהגיע למוכר שיתן לך את המוצר המתאים ביותר לצרכייך.  קניון ביוטי לנד בא כדי לאסוף את הידע, הכלים ,המוצרים והקורסים כדי שהעסק שלך יזנק קדימה והחנויות כאן באות להשלים את הצורך שלכם במוצרים מקצועיים עם מקום אחראי.

ברגע שמצאת את החנות שמספקת אותך בצורה המקסימלית, אנחנו ממליצים לך להמשיך לעבוד איתה לאורך זמן, כידוע, פה זה מסחר בין עסקים ואפשר להגיע להנחות יפות שמצטברות לאורך זמן ולא תמיד משתלם לחפש את המבצע התורן בחנות אחרת.

לכל חנות יש את המקום שלה, את המנהלים והצוות שלה ולכן שאלות הנוגעות למוצרים או משלוח או כל מידע מקצועי אחר , יש לשאול את החנויות הם המקצוענים ויתנו לך תשובה .

בכל חודש מבצעים חדשים המתעדכנים באופן שוטף בקניון (כל הארץ) ובחנויות (כל חנות והעידכונים שלה).

למה רק לשוק המקצועי ?

תחום הקוסמטיקה המקצועית הינו תחום רגיש ולא מומלץ להשתמש בתכשירים ללא הכוונה מקצועית מקוסמטיקאית. תהליך המכירה באינטרנט הוא פחות אישי ולכן אין באפשרות החנות לאבחן ולאשר ללקוחה להשתמש במוצר מסוים. לקוחה פרטית מוזמנת לרכוש את המוצרים במכון יופי או אצל הקוסמטיקאית שהיא מטופלת אצלה לאחר אבחון העור.

קניון ביוטי לנד בא לתת מענה לצורך גובר מצד השוק המקצועי למציאת מוצרים מקצועיים . מפצירה לציפורניים ועד ריהוט למכון שלם.

כרטיס הלקוחה בחנות יפתח רק בשליחת תעודת סיום קורס - בפקס או באימייל לחנות.

כך, כל מדופלמת תוכל ליהנות  מהמחירים השמורים רק לה.

באיכות, ובאחריות לקנייה.

 

לחנויות