קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

ריהוט קוסמטיקה

ריהוט קוסמטיקה

חדר טיפולים מרוהט, מאובזר, ששוררת בו אווירה נעימה, שננשם בו ריח טוב, שהלקוחות זוכות בו לחיוך מאיר פנים ויושבות על כיסא או שוכבות על ספת טיפולים נוחה ונעימה הם מרכיבים חשובים ביותר להצלחת הטיפול ומניע חשוב  לשיבתן אל המקום פעם אחר פעם. לידיעתכן, הקוסמטיקאיות, ולטיפולכן

 

שעת טיפול היא לא רק שעה המיועדת לגוף אלא גם לנפש. כאשר אתן מעניקות טיפול ללקוחות- אתן ודאי רוצות שהן  ירגישו נוח; שיהיו רגועות ומשוחררות; שירגישו חופשיות להרפות הכול, ולהפקיד את ראשן לטיפולכן המסור.

אף שאין עוררין על חשיבותם ומרכזיותם של התכשירים הקוסמטיים בטיפול, יש חשיבות רבה גם לריהוט. ריהוט קוסמטיקה הוא עולם ומלואו. זה המקום וזה הזמן לברך אתכן על הימצאותכן בקניון הווירטואלי האידיאלי עבור קוסמטיקאיות ומאפרות וכל מי שממלאות תפקיד בתעשיית היופי. סיור חופשי או, לחלופין, מונחה ומודרך (אל תהססו להתקשר ולבקש מידע וייעוץ בכל נושא ) יאפשר לכן להיחשף אל מגוון עצום של ציוד לקוסמטיקאיות, הכולל, בין השאר: מיטות קוסמטיקה, כסא קוסמטיקאית, עגלות קוסמטיקה וכל מה שכלול  במושג - ריהוט למכון קוסמטיקה

ריהוט למכון קוסמטיקה

עגלת המוצרים הווירטואלית שלכם גדולה מספיק כדי להכיל את כל הציוד שיידרש לכן לצורך פתיחת קליניקה לטיפולים קוסמטיים. כמו כן זה המקום שבו מוזמנות קוסמטיקאיות שעובדות זה מכבר במקום שלהן לשדרג את הציוד, לגוונו ולהעשירו.  לטיב הציוד ולאיכותו עשויה להיות השפעה מכרעת על הטיפול. כל אישה שפוקדת מכון קוסמטי מצפה להרגיש בו נוח- פיזית ורגשית.

באופן טבעי גם טיפול רגוע, נינוח, מעורר בנשים הנמצאות בעיצומו תחושה מסוימת של חרדה. הן חוששות להביט בראי לאחר הטיפול ולא להכיר את הפנים העשויות להשתקף בהן....  ספת טיפולים מתכוונת, נוחה, עשויה להרגיע את מי מהלקוחות שמתקשה להירגע.

במרכזי השיווק תוכלו להתוודע על סוגים מגוונים של ריהוט המתאים לקוסמטיקאיות ולמאפרות. חשוב שסביבת העבודה שלכן תהיה נעימה ונוחה; שהכול יהיה נגיש, זמין, בהישג יד; שלא תידרשו לעמוד על בהונותיכן או, לחלופין, להתכופף כדי להשיג תכשיר מסוים.

 ציוד מקצועי המוצע לכם במרכזי השיווק לקוסמטיקאיות  משווק  ומופץ רק לאחר שהוא קיבל ונושא את תקני האיכות והבטיחות המחמירים ביותר, הבינלאומיים ושל מכון התקנים הישראלי.

טיפולים קוסמטיים המתבצעים במכון אשר הציוד בו מותאם להענקת טיפול בתנאים מיטביים מאפשרים הן לכן, הקוסמטיקאיות והמאפרות, והן ללקוחותיכן להפיק מהם את התועלת המבוקשת והרצויה.

 

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף
  1. כיסוי למיטת קוסמטיקה חד"פ

   

קבע כיוון יורד
מוצרים בדף