קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

סט איפור

סט איפור

באיזה סטים של איפור את הכי משתמשת? שאת קונה סטים של איפור עבור חדר הטיפולים או הקליניקה שלך זה תמיד מגדיל את המגוון והאפשרויות ללקוחה שלך...

כפי שאת כבר בטח יודעת, בתחום מוצרי הקוסמטיקה ברוב המקרים המוצרים מגיעים כמוצר בודד. את תרכשי את המסקרה בנפרד, את המברשת בנפרד, ואותו הדבר שמדובר באודם... לכן, שמדברים על סט איפור מתכוונים לרוב לסט איפור של צלליות. ברוב המקרים סטים של איפור מכילים מוצרים שונים כמו מברשות או מכחולים אשר משמשים כמוצר תומך למוצר הראשי שהוא הצלליות.

איזה סט איפור את צריכה לעסק שלך?

  • הדבר הראשון שחשוב לבדוק הוא איכות המוצר. למרות שאנחנו רגילים לקשר מחיר גבוה באופן אוטומטי לאיכות בתחום האיפור זה לא תמיד חייב להיות נכון. חשוב שתבדקי את טיב המוצרים שמרכיבים את סט האיפור.
  • המבחר עושה את כל ההבדל. ככל שסט האיפור גדול יותר כך הוא יכלול מגוון גדול יותר של צבעים. בתור מאפרת או קוסמטיקאית חשוב מאוד שיהיה לך מגוון גדול של גוונים מאחר ולכל אישה יש את הצורך והטעם האישי שלה. לכן לרוב כדאי אפילו שיהיה לך יותר מסט אחד של איפור.
  • במידה ואופי העסק שלך יותר משלב עבודות שטח, יהיה עדיף לך במקרים רבים שיהיו לך מגוון סטים של איפור קטנים יותר כך שיהיו לך קל ונוח לנשיאה. (כמובן שאת יכולה לקחת איתך את המוצרים הכי שכיחים ולהשאיר בבית את הצבעים הפחות שגרתיים)

תוכלי למצוא סטים של איפור במגוון רחב של חנויות קוסמטיקה ויופי אך שאת מחפשת איפור שישמש אותך מול הלקוחה שלך, כדאי לחפש אחר איפור איכותי יותר שיעניק ללקוחה שלך את מראה מדהים וזוהר שאת מסיימת לאפר אותה. מוצרים איכותיים לא יימרחו בקלות, יישארו לפרק זמן ארוך יותר ויהיו בריאים יותר לעור... עם סט איפור מקצועי הלקוחה שלך תצא מרוצה ותהליך האיפור יהיה קל יותר עבורך. עם מגוון גדול של צלליות, מומלץ שתהיה לך גם סט מברשות איפור מקצועי שישמש אותך לאיפור קל ומקצועי יותר.

מחפשת סט איפור מקצועי? מגוון גדול של סטים במקום אחד. קניון החנויות יעזור לך למצוא בקלות סט איפור מתוך מגוון חנויות שעוסקות באיפור לעסקים... 

לא נמצאו מוצרים העונים על הבחירה