קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

מכחולים

מכחולים

חשבת פעם איך העסק שלך היה נראה בלי מכחולים? אל אף שמדובר בחתיכת עץ עם סיבים, נראה כי עבור כל קוסמטיקאית או מאפרת מדובר בכלי עבודה הכרחי בארגז הכלים של העסק...

מכחולים הוא עולם גדול ומגוון, הם מגיעים במגוון רחב של צורות, סוגים, איכויות, צבעים, חומרים ועוד... במילים אחרות, קיים מכחול בדיוק בצורה ובגודל עבור כמעט כל  צורך שלך!

מכחולים שונים ישמשו אותך עבור סוגים שונים של אזורים בפנים וסוגים שונים של איפור. בעבור כל מטרה תוכלי למצוא מכחול שישרת אותך בצורה נוחה ומדויקת ובאמת יתאים לעבודה מול חלק הגוף הרצוי.

 לדוג': סביר להניח שעבור מריחה של איליינדר נוזלי מעל העין, יהיה לך נוח יותר להשתמש במכחול דק אשר יאפשר יותר דיוק. לעומת זאת, אם מדובר בלקוחה המעוניינת להרחיב את הגבות שלה בטח יהיה נוח להשתמש במברשת עבה יותר התאפשר יצירת שכבה רחבה של איפור מתאים...

איך בוחרים מכחול איכותי?

השלב הראשון כמובן הוא להבין לאיזו מטרה יש צורך במכחול. ההמלצה שלנו היא פשוט ללמוד מעט על הנושא. מכחול איכותי נקבע ביחס לאיכות הסיבים שלו, לחוזק שלהן על גבי המכחול עצמו ולחומרי הגלם ממנו הוא מיוצר. עבור נשים העוסקות ביופי כמו קוסמטיקאיות או מאפרות בהחלט כדאי ואף די הכרחי לרכוש מכחולים ברמה גבוהה. הסיבה לכך היא שמכחול איכותי יעניק ללקוחה שלך תוצאה יפה ומדויקת יותר ומעניק לך תנאי עבודה נוחים וקלים יותר.

מכחול שיהיה לך נוח לעבוד איתו ישפר לך את זרימת העבודה מול הלקוחה ויעניק לך בטחון בידיעה כי יש לך את הכלים להעניק ללקוחה שלך את התוצאה הטובה ביותר.

איך לשמור על המכחולים שלך...

  • כמו כל דבר בחיים, אם תתחזקי את המכחולים שלך טוב הן יישמרו לך לתקופה ארוכה ויחסכו לך הוצאות מיותרות לעסק. על מנת לשמור על המכחול שלך לשנים ארוכות ישנם מספר דברים שמומלץ לעשות... ראשית חשוב לבצע שטיפה יסודית למכחול בסוף השימוש, מכחול נקי לגמרי בתהליך כל עבודה יישמר הרבה יותר. מעבר לכך, מומלץ לבצע אחת לשבועיים שטיפה יותר יסודית ושימוש בסבון נטול סבון.
  • דבר נוסף הוא נושא הייבוש. כדי לשמור על חיי הכחול עדיף להקפיד על ייבוש טבעי של המכחול. לא מומלץ להשתמש בקיצורי דרך כמו ייבוש באמצעות פן לשיער...
  • אחסון במקום טוב – תוכלי למצוא בכל מקום של קוסמטיקה תיקים אשר יסייעו לך לשמור את המכחולים שלך במקום מסודר כך שלא ייפגעו.

מחפשת מכחול ספציפי? צריכה מלאי חדש של מכחולים? בחנות שלנו תוכלי למצוא מגוון עצום של מכחולים במגוון סוגים ומחירים... מגוון מותגים עם מוצרים איכותיים תחת קורת גג אחת. 

לא נמצאו מוצרים העונים על הבחירה