קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

לייזר

הסרת שיער בלייזר

למה הלקוחות שלך מחפשות הסרת שיער בלייזר? ואילו פתרונות הקליניקה שלך יכולה לספק עבור אותה לקוחה שמעוניינת בשירות זה? כל מה שרצית לדעת בנושא!

למה דווקא לייזר להסרת שיער???

נראה שכל יום שעובר גוברת המודעות להסרת שיער בלייזר גם בקרב נשים וגם בקרב רגיל.
הלקוחות שלך מעוניינים הטיפולי הסרת שיער מאחר והן רואים לנגד עיניהם את היתרונות והערכים שהטיפול יכול להציע... גוף חלק באופן קבוע, חסכון של זמן ונוחות שאין כמוה!

נשים וגברים כאחד נמשכים ליתרונות אלו ולכן התחום מתפתח באופן עקבי וכבר מציע שלל אפשרויות ופתרונות עבור מי שמחפש טיפולי הסרת שיער...

הסרת שיער בלייזר – 3 אפשרויות עיקריות:

  1. שימוש בלייזר להסרת שיער-  למעשה מתבצעת באמצעות קרן לייזר מיוחדת וחזקה אשר לא מזיקה לנו אך כן פוגעת בשערה ושורש שלה מבלי לפגוע בעור שנמצא מסביב.
  2. הסרת שיער באמצעות IPS – היא למעשה שיטה שמתבצעת על ידי קרן אינפרא אדום הנחשבת לפחות חזקה מהלייזר ופחות ממוקדת. שיטת טיפול זו תתאים יותר לאנשים עם עור עדין יותר אשר מחפשים טיפול פחות חזק .
  3. הסרת שיער בשיטת האפילציה  - שיטה שונה ומתבצעת על ידי שימוש במחט דקה וזרם חשמלי במטרה לפגוע בשורש השערה.

ובכן, יש באפשרותך להציע מגוון של אפשרויות שמציעים מענה עבור הסרת שיער בלייזר.
חשוב לציין כי תחום זה דורש הבנה ומיומנות, מדובר בטכנולוגיות חדשניות שמטרתן להעניק לעסק שלך את האפשרות להגדיל את השירותים ולהציע ללקוחות שלך אפשרויות טיפול חדשות הקיימות בשוק...

הסרת שיער בלייזר מחיר? ובכן, המחיר ישתנה בהתאם לשיטת הטיפול, כמות השיער, האזור בגוף... לדוג': להסיר שיער בבית השחי יהיה מחיר שונה מהסרת שיער מרגל.

דבר נוסף שכדאי בהחלט לקחת בחשבון שחושבים להעניק שירותים של הסרת שיער בלייזר הוא שמדובר בלקוחות חוזרים, הטיפול מול הלקוחה שלך הוא תהליך מתמשך ולא חד פעמי.
לכן, על אף ההשקעה של המשאבים והזמן שהשירות ידרוש מהעסק בשלבים הראשונים, מדובר בשוק של לקוחות חוזרים עם פוטנציאל לא קטן...

אם את רוצה לדעת יותר על הדרך הקלה והטובה ביותר להכניס לעסק שלך שירותים של הסרת שיער בלייזר, הכנו עבורך גישה קלה למגוון נותני שירות שיספקו לך את המוצרים והשירות הטובים ביותר שיש!!! 

רוצה לדעת יותר על הסרת שיער בלייזר עבור העסק שלך >>

לא נמצאו מוצרים העונים על הבחירה