קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

ללא פרבנים

קרם ללא פרבנים

מתוך מבחר הקרמים שאת עושה שימוש על הלקוחה שלך, בטח נוכל למצוא גם קרם ללא פברן... הנה מספר סיבות מדוע כדאי שיהיה לך קרם כזה...

על חומרי הפראבן ועל קרם ללא פרבן

בואו ונדבר על אקולוגיה לשמה. העולם הולך ומביא קדמה של מוצרים טבעיים. כאשר מדברים על קוסמטיקה אקולוגית וטבעית מדברים גם על שימוש בחומרים כגון פרבנים. כאשר מדברים על קרם ללא פראבן, מדברים על קרם ללא חומרים משמרים והוא בא לידי ביטוי לא רק באותם קרמים אלא גם בכל הקשור למטהרי אוויר, מטהרי גוף וקוסמטיקה כולה. נכון להיום בין קרם ללא פראבן, ניתן למצוא גם סבונים ושאר מוצרי טיפוח שאינם משתמשים באותם חומרים משמרים. הפרבן הוא בעצם חומר המרכיב אתיל, פרפופיל ומתיל. השנים האחרונות הביאו מודעות במערכת המדעית והסיכון בשימוש חומרים אלו ונוכח העבודות בשטח, החלו לייצר ולהדגיש את יתרון השימוש של קרם ללא פראבן, סבון ללא פרבן או כל מוצר כזה או אחר. נכון להיום מציגים המחקרים רעילות והשפעות של חומרים אשר יכולים חלילה לגרום למחלות הידועות והמסוכנות לרבות סרטן השד.

מהם קבוצת הפרבנים? מידע שימושי

פרבנים הם חומר משמר הנמצא בלא מעט מוצרים קוסמטיים. גם המוצרים הנראים לכאורה טבעיים לא פעם מכילים פרבנים. כאשר אומרים פרבנים אומרים בעצם חומר המטיב להרוג חיידקים ולכן לרוב משתמשים בו בכל מוצר המכיל שמנים ומם. כך ניתן למנוע גידול חיידקים ולשמר את המוצר לאורך זמן. אם הקרמים מכילים מים, לבטח תמצאו בהם פרבנים וזאת על מנת לשמר מפני ריקבון. קרם ללא פרבן הוא בעצם הסמל של המוצר הטבעי, אותו מוצר נטול חומרים משמרים ומבוסס על טהרת הטבעי בלבד. חשוב לציין כי לא פעם משתמשים במוצרי קוסמטיקה באותם פרבנים על מנת שהחומר או הקרם ייספג במהירות וביעילות דרך העור. הסיבה לכך גם בגלל היכולת של החומר לצאת דרך השתן. חיסרון הפרבן בא לידי ביטוי ברגישות ואפילו גירויים בעור.

פרבן אאוט קוסמטיקה טבעית אין

היכולת להפיץ ולהפוך את כל המוצרים לרבות קרם לשימוש ללא פרבן, טמון ביכולת להשאיר את כל התחלואות בצד. השנים האחרונות גילו עלייה ברמת סרטן השד בארצות המערביות  והיכולת להשאיר בצד חומרים כמו פרבן אשר נחשב לחומר ממשפחת הכימיקלים הוא בהחלט מעשה חכם הן לאדם המשתמש והן בנישה של איכות הסביבה. בסופו של דבר, פרבנים הם מולקולות הדומות בתפקודן לתפקוד של אסטרוגן אך הפעילות בהם נמוכה ביחס לאסטרוגן. יכולתם של פברבנים לפגוע בין היתר גם בפעולת אנזימים בעור ועליית ריכוז האסטרוגן, משאירה מאחור את השימוש בפרבן ומעבר למקור הטבעי.

אצלנו ניתן להשיג קרם גוף, לפנים והגנה ללא פרבנים

 

לא נמצאו מוצרים העונים על הבחירה