קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

סלניום

על סלניום ועל יתרונותיו 

כאשר מדברים על סלניום מדברים למעשה על חמצן. הגוף חי על חמצן וזאת על מנת להזיז את הגוף מבחינה כימית. הגוף למעשה מניע את הנקודות הללו על מנת לצור אנרגיה. האם יש לכך תוצר לוואי? כמו לכל דבר, גם סלניום מעלה תופעות כאלה ואחרות. תוצר הלוואי אשר מגלה תהליך של חמצון קשור במחמצנים שחייבים להיות באופן מתמיד ברמה מאוזנת שאחרת יפגעו בחלבונים או תאים לרבות פועלו של הדי אן אי. כיצד זה מתרחש? כיצד קשור סלניום יותר ויותר לגוף ולפועלו? כמה דברים על סלניום.

סלניום וסרטן

כאשר מדברים על סלניום וחומצת אומגה 3 מדברים על היכולת למנוע את מחלת הסרטן. המחקרים האחרים אומרים כי תוספי מזון ניתנים לאנשים החסרים בכך מפאת תזונה לקויה. באמצעות תוסף זה ניתן בהחלט למנוע את המחלה. מיותר לציין כי סרטן הינה אחת המחלות היותר קשות בעולם ומאידך שימוש בתוספים ראויים יכול בהחלט למנוע את התפשטות המחלה בפועל. צריכה יומיומית של תוספים בעלי סלניום תפחית ב40 אחוז את הסיכונים לרבות סרטן המעי. במסגרת ניסוי שנערך עולה כי גברים שחורים נוטים לחלות במעי הגס הרבה מעבר ללבנים ומכאן היתרון בנטילת סלניום כמניעה להתפשטות מחלת הסרטן בכל שלב שתהיה.

על סלניום ועל מקורו

סלניום מצוי באדמה והצריכה שלו מתרחשת בעקבות אכילת צמחים שספגו אותו. כך גם באשר לאכילה של דגים, עוף או בשר שניזון מאותו התוסף. באמצעות סלניום ניתן למנוע את המחלה ואת  ריבוי התאים הסרטניים ברקטום והן במעי. במחקרים כאלה ואחרים עולה כי צריכת אומגה שלוש משולב סלניום, יכול לסלק את הסרטן במעי הגס. תזונה שתכיל סלניום תמנע מללקות במחלה וביחס לאנשים שלא נוטלים סלניום, המחלה תיתן את אותותיה ברמות חזקות יותר. מכאן עולה כי סלניום מציל חיים והוא בהחלט יכול להותיר את סרטן מעי הגס מאחור. בעוד סרטן מעי הגס מגיח בדממה ותוקף בחוזקה, ראוי לעצור את התופעה בכך שנוטלים חוסרי תזונה לרבות ויטמין הבא לידי ביטוי בנטילת אומגה 3 בקונספט משותף של סלניום.

 

לא נמצאו מוצרים העונים על הבחירה