הבהרה

טיפולים להבהרת העור

אחד המוצרים היותר שימושיים בתחום הקוסמטיקה  הוא קרם הבהרה. מי מכן שעוסקות במכירה ובשיווק של מוצרים קוסמטיים, מוזמנות להתוודע אל מגוון המוצרים במרכז שיווק שמוכרה ומשווק מוצרים קוסמטיים שכל אישה עשויה לרצות ואף להיזקק לו

אחד המוצרים הקוסמטיים החשובים  ביותר אשר ראוי וחשוב שיימצאו בתיקה של כל אישה הוא קרם הבהרה. חשיבותו של קרם פנים לטיפוח עור הפנים הוא לא רק בתרומתו לאסתטיקה שלהם אלא לשמירה  על עור הפנים.

הבהרת כתמי עור היא מטרה כשלעצמה אבל הערך המוסף של קרם ההבהרה הוא בהיותו מכיל מסנן קרינה המגן מפני פגעי האקלים. קרם הבהרה מתאים לכל סוגי העור.

כאן ועכשיו אתן יכולות להיחשף למגוון מוצרים קוסמטיים המוצעים במרכז שיווק שכמוהו כחנות וירטואלית המציעה מגוון מוצרים קוסמטיים. במרכז השיווק יכולות להסתייע קוסמטיקאיות ומורות המלמדות בבתי ספר למקצועות היופי. זה המקום להתוודע אל מגוון המוצרים, להתעדכן, לקבל מידע על אודות מבצעים והטבות ועוד.

קרם הבהרה –במחיר שווה  לכל נפש

בשנים האחרונות  רווח השימוש במוצרים קוסמטיים העשויים מחומרים טבעיים בלבד, חלקם הגדול אורגניים. הסיבה להעדפת השימוש בהם ברורה- הם אינם מכילים כימיקלים ומתאימים לכל סוגי העור. קרם הבהרה, אשר רצוי ומומלץ להשתמש בו מדי יום, בא במגע הדוק עם העור. העדר כל מרכיב כימיקלי מהווה ערובה לשימוש בטיחותי בו.

מי שעשויות למצוא עניין מיוחד בקרם הוא מי שמקצוען ועיסוקן הוא טיפול פנים: קוסמטיקאיות, מאפרות ועוד. לשירות כל מי שעיסוקה  כולל הבהרת פנים מוצע כאן מגוון קרמים. קרם פנים מומלץ הוא כל קרם שיש בו משום תרומה ודאית לניקיון הפנים, לשימור לחות העור, להזנתו ולהעשרתו, לשמירה על מרקמו ועל חזותו כעור חיוני ובריא.

המקום הטבעי לרכישת קרם הבהרה

 התנסות ממושכת במריחת קרם הבהרה ממחישה למשתמשות בו את תועלתו: הוא מונע את השחמת העור . על מנת לוודא כי הקרם אינו מכיל חומרים העלולים להזיק לעור, חשוב לרכוש אותו ממקור אמין, שניתן לקבל בו מידע על אודות תכולת המוצר וכל פרט רלבנטי אחר.

נשים רבות נזקקות לשימוש  בקרם אשר יסייע לא רק להבהרת עור הפנים, העלמת כתמים אלא ישמר את מרקמו. כל אישה שתישאל ודאי עשויה להשיב כי היא רוצה להישאר צעירה לנצח. זה לא ניתן אבל מה שניתן הוא לשמר את העור ובכך לשוות לפנים חזות צעירה ורעננה יותר.

מי מכן, נשות המקצוע, אשר רוצות להצטייד במוצרים קוסמטיים בכלל ובהם, כמובן, קרם הבהרה, עשויות למצוא כאן מרכז שיווקי אידיאלי. תוכלו למלא את סל הקניות שלכם במוצרים, לדעת בדיוק כמה תידרשו לשלם בעבורם ולשלם באמצעות מנגנון שבו כל פרטי התשלום מאובטחים לחלוטין.

קרם הבהרה  קטן- תועלת גדולה

קרם הבהרת פנים הוא קרם מומלץ לכל אישה. באמצעות לחיצה קלה על המוצר תוכלי לקבל המלצות חמות ומחמיאות על המוצר ועל האפקט שלו. 

Items 1 to 10 of 72 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Set Descending Direction
 1. וגה קליניק - מי הבהרה 120 מ"ל
 2. וגה קליניק - סבון הבהרה 120 מ"ל
 3. וגה קליניק - מסכת הזנה פאפאיה 250 מ"ל
 4. וגה קליניק - מסכת הבהרה-250 מ"ל
 5. וגה קליניק - ג'ל הבהרה מחוזק 50 מ"ל
 6. SR - סרום הבהרה מתקן פגמי עור 30 מ"ל

  SR - סרום הבהרה מתקן פגמי עור 30 מ"ל

  ג'ל לתיקון פגמי עור

  המכיל רכיבים המזרזים ומעוררים תהליכי תיקון,
  שחזור ובנייה בבעית קימוט העור. מבהיר כתמים ומתקן פגמים צלקתיים.

  Learn More
 7. SR - הבהרה חזקה - בוסטר 20 מ"ל

  SR - הבהרה חזקה - בוסטר 20 מ"ל

  תכשיר הבהרה לטישטוש כתמים וטיפול בפיגמנטציה. חלק מסדרת המוצרים המצויינת של חברת אס אר קוסמטיקס. Learn More
 8. SR - קרם לחות והבהרה סופר 3 50 מ"ל

  SR - קרם לחות והבהרה סופר 3 50 מ"ל

  קרם הבהרה טיפולי

  לשימוש מקצועי המכיל את חומרים פעילים וריכוז גבוה של ויטמין E ויטמין C המגינים מפני רדיקלים חופשיים אנטי אוקסידנטים חזקים ופעילים במיוחד. מסייע בעכוב תהליך ההזדקנות
  ומקנה לעור מראה חלק, צעיר ובעל גוון אחיד

  Learn More
 9. SR - ערכת טיפולית להבהרה 4 מוצרים

  SR - ערכת טיפולית להבהרה 4 מוצרים

  תכשיר הבהרה לטישטוש כתמים וטיפול בפיגמנטציה. גם מוצר זה מיוצר ומשווק תחת חברת אס אר קוסמטיקס. תכשיר לטיפול ולא רק לטיפוח. תכשיר לטיפול ולא רק לטיפוח. מעולה להבהרת העור. Learn More
 10. רניו - הבהרה מי פנים בתוספת חומצות

  רניו - הבהרה מי פנים בתוספת חומצות

  תכשיר של חברת רניו. תכשיר הבהרה לטישטוש כתמים וטיפול בפיגמנטציה. תכשיר מצויין, מתאים לעור שמנוני שצריך ניקוי יסודי. Learn More

Items 1 to 10 of 72 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Set Descending Direction