טיפול באקנה

 טיפול באקנה


הלקוחות שלך סובלים מבעיה של צלקות אקנה? האם בצעירותכם סבלתם מפצעים כאלה ואחרים על עור הפנים ובנקודת אחרות? במאמר הבא נדבר בעיקר על טיפול באקנה ועל היכולת לטפל נכונה בבעיה ולמגר אותה אחת ולתמיד. האם יש חיים לאחר בעיות אקנה? קוראים לזה טיפולים באקנה בפנים ואפילו מעבר לכך.

אקנה וימות הקיץ

כאשר מדברים על צלקות באקנה או טיפול באקנה, מדברים ראשית על מחלת האקנה. המחלה מופיעה בכל ימות השנה ומאידך כאשר מדברים על הקיץ, ההתפרצות קשה יותר מנשוא. החום, הזיעה וכל השאר לא הופכים את הדבר לקל וכך מושפע העור מהתופעות הקרויות אקנה. המחלה מופיעה בכל ימות השנה ומאידך מדברים על מחלה המקבלת בימה מושלמת כאשר מתווספים לזה נקודות תזונה לקויות כמו צריכה של ממתקים, מזון לא בריא וכל דבר אשר עלול להשפיע על העור בפועל. החום, חוסר השינה והזלילות לרבות הופעת תופעת ההורמונים הבלתי נשלטים בגיל הבגרות, הם לא מעט סימנים המביאים את המחלה ומשפיעים על מראה העור.

טיפים לטיפול באקנה

 1. הפסיקו עם כל תזונה לקויה אשר משפיעה על עור הפנים, כאשר מדברים על תזונה לקויה מדברים על אוכל עתיר שומן הבא לידי ביטוי באוכל מטוגן, ממתקים, חטיפים מסוכרים וכד'.
 2. הרבו בפעילות גופנית והחליפו תזונה לקויה בתזונה בריאה, היכולת של פעילות גופנית תקינה ותזונה מחודשת, תסייע בטיפול בבעיה.
 3. רחצו את עור הפנים כמדי בוקר ולילה עם סבון סטרילי על מנת לסלק ולנקות את הנגעים המתחדשים נוכח המחלה.
 4. אין לגעת בחטטים בשום אופן. יש לתת להם להירפא מעצמם. נגיעה ממושכת וחוזרת היא למעשה הגורם העיקרי לעניין של צלקות אקנה שמסרבות להיפרד מעור הפנים אלא לאחר טיפול לחידוש תאי העור.

אקנה וטיפוח העור

מאחר ואקנה היא מחלת עור, הבחירה של מוצרי הטיפוח בהן את עושה שימוש היא יותר מחשובה. ההמלצה היא לבחור במוצרים איכותיים המבוססים על כמה שיותר חומרים טבעיים מאחר והעור רגיש יותר מלקוחה רגילה שמגיעה. נהוג לשעות שימוש במוצרי טיפוח שונים שמטרתם לנקות ביסודיות את העור ולייבש את הפצעים...

מחפשת מוצרים איכותיים שיעזרו לך בטיפול באקנה? בחנות מגוון  רחב שיספקו לך את המענה המקצועי בכל צורך, כולל מוצרי טיפול באקנה...

Items 1 to 10 of 35 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Set Descending Direction
 1. SR - בוסטר לריפוי אקנה 20 מ"ל

  SR - בוסטר לריפוי אקנה 20 מ"ל

  קרם ג`ל ייחודי לטיפול בעל מרקם שקוף קליל ונספג

  מכיל ריכוז גבוה ביותר של חומרים בעלי יכולת ריפוי ושיקום העור במצבי אקנה וולגריס ופוסט אקנה. המוצר מתאים לטיפול באקנה בפנים. מוצר נוסף בקו המוצרים של חברת אס אר קוסמטיקס. מצויין לטיפול בפגעי עור.

  Learn More
 2. SR - ערכת טיפולית לאקנה 4 מוצרים

  SR - ערכת טיפולית לאקנה 4 מוצרים

  המוצר מיוצר במעבדות של חברת אס אר קוסמטיקס. מרכיבי המוצר הותאמו לטיפול באקנה בעור הפנים. מוצר מומלץ לטיפול בפגעי עור שונים. מצויין לטיפול בפגעי עור. Learn More
 3. חביבה ריבקין NBC - מייבש פצעים 30 מ"ל
 4. חביבה ריבקין NBC - סבון לאקנה 500 מ"ל
 5. חביבה ריבקין NBC - ג'ל לאקנה 250 מ"ל
 6. כריסטינה - COMODEX מי פנים 250 מ"ל

  כריסטינה - COMODEX מי פנים 250 מ"ל

  מוצר נוסף ממוצרי כריסטינה. תכשיר ניקוי מעולה לניקוי ושימוש יומיומי, מומלץ לעור הפנים. Learn More
 7. כריסטינה - SPF 15 COMODEX קרם הגנה 75 מ"ל

  כריסטינה - SPF 15 COMODEX קרם הגנה 75 מ"ל

  תכשיר מעולה מבית כריסטינה. מוצר נוסף של החברה המותאם לעור הפנים העדינות, הקרם מגיע במספר גדלים. Learn More
 8. כריסטינה - COMODEX סרום מאזן 30 מ"ל

  כריסטינה - COMODEX סרום מאזן 30 מ"ל

  מוצר זה מיוצר ע"י חברת כריסטינה. גם סרום לפנים זה, הותאם לאקלים הישראלי ועומד בסטנדרטיים בינלאומיים כדי לתת לך את המוצר הטוב ביותר. Learn More
 9. כריסטינה - COMODEX מספר 8 500 מ"ל

  כריסטינה - COMODEX מספר 8 500 מ"ל

  תכשיר של חברת כריסטינה. Learn More
 10. כריסטינה - COMODEX מספר 6 300 מ"ל

  כריסטינה - COMODEX מספר 6 300 מ"ל

  חלק מסדרת המוצרים המצויינת של חברת כריסטינה. Learn More

Items 1 to 10 of 35 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Set Descending Direction