קרם לחות

קרם לחות

הוא רך. הוא נעים. הוא חלק. הוא כמו קטיפה. הוא מענג כלטיפה. קרם לחות- הסייען השקט של עור הפנים. אתן מוזמנות להכיר את מגוון סוגי הקרמים המוצעים לכן במרכזי השיווק. קנייה טובה ובטוחה של אחד התכשירים האולטימטיביים של כל קוסמטיקאית ושל כל לקוחה

 

קרם לחות הוא הקרם הרווח ביותר בשימושן של נשים. הוא שם נרדף לקרם נשים. קרם לחות מסייע גם, כתוספת חשובה, להגנה מפני השמש. על מנת להעצים את אפקט ההגנה מומלץ לרכוש קרם שיש בו מרכיב מגן (SPF 30 ומעלה).

טיפוח  עור הפנים היא אחת הפעולות הראשוניות בכל טיפול טיפוח ויופי אבל משיחת פנים בקרם לחות צריכה ויכולה להיעשות על בסיס יומיומי, בבית. עם זאת, על מנת להעשיר את עור הפנים בקרם המתאים לסוג העור- מומלץ לכל אישה להתייעץ עם קוסמטיקאית. לכן, חשוב שיהיו ברשותכן הידע והתכשירים המתאימים להציע ללקחותיכן את הטוב ביותר.

קרם לחות לנשים בגיל מבוגר

הזמן עושה, כידוע, את שלו אבל גם, ואולי בעיקר, את שלנו. את שלכן. השמש לא רק מאירה, חמימה ומיטיבה. בחשיפה אליה גלומה סכנה. אחת הדרכים לצמצם את פגיעתה היא באמצעות קרם לחות.

לקרמים שונים  יש תפקידים שונים. על מנת להגביר את אפקט השימוש בקרם לחות מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שונים, לרבות רופאי עור. אופציה מועדפת היא  בחינת אפשרות שינוי סוג הקרם על מנת לוודא כי הסוג הנבחר הוא האפקטיבי ביותר. לדוגמה: קרמים המכילים מרכיבי הבהרה, חומצות אלפא הירוקיות ועוד.

 על מנת להבטיח, ככל שנית, טיפול בטיחותי יש המעדיפות שימוש במוצרים טבעיים. קרם לחות טבעי מועשר בתמציות שמנים צמחיים, שמנים אתריים וויטמינים (כגון ויטימין E)  יתרונם של תכשירים  טבעיים הוא בנטרולם את הרדיקלים החופשיים  ובהקלה על תופעות ותסמינים הנגרמים כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש.

 כמי שעוסקות טיפוח עור הפנים

אתן ודאי מודעות לחשיבות  השימוש בכל קרם פנים שמיטיב עם העור ובפרט בקרם לחות שמזין ומעשיר אותו ומונע איבוד לחות ובכך משמר את רעננותו ואת מראהו הצעיר. על מנת לאפשר לכן להציע ללקוחותיכן את הקרמים הטובים והאפקטיביים ביותר – אתן מוזמנות להתייעץ ולקבל מידע עשיר ומפורט על אודות הקרמים.

כאשר נשים מגיעות אליכן לקבל טיפול פנים  הן מצפות מכן להציע לכן ולפנק אתכן במוצרים הטובים ביותר הקיימים בשוק המוצרים הקוסמטיים. על מנת לוודא כי אתן מעודכנות על אודות הקרמים השונים אתן מוזמנות להתעדכן במרכז ההדרכה והשיווק שלנו. שם גם תוכלו לקנות את כל הקרמים. 

Items 1 to 10 of 203 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Set Descending Direction
 1. אנה לוטן - קרם ג'ל איי קליר מקדם לחות טבעי 200 מ"ל

  אנה לוטן - קרם ג'ל איי קליר מקדם לחות טבעי 200 מ"ל

  קרם פנים לשימוש עם שאר מוצרי הסדרה, מותאם לאקלים הישראלי. קרם מצויין עם ארומה עדינה להענקת לחות מעולה לעור הפנים. תכשיר של חברת אנה לוטן. ללא חומרים כימיים - המוצר טבעי. ג'ל נעים הנספג מהר על עור הפנים. Learn More
 2. אנה לוטן - רנובה קרם לחות 50 SPF 30 מ"ל

  אנה לוטן - רנובה קרם לחות 50 SPF 30 מ"ל

  קרם יום יוקרתי להגנה מפני השמש, המכיל מסנני קרינה בטווח SPF30. הקרם מעשיר את העור ברכיבי לחות פעילים המעניקים מראה חלק במיוחד. מאט את אובדן הלחות מן העור, נספג בקלות ומעניק מראה זוהר ומטופח. חלק מסדרת המוצרים המצויינת של חברת אנה לוטן. הקרם, מתאים למריחה על הפנים פרט לעיניים. קרם לחות איכותי, מעניק לחות מקסימלית לעור יבש. קרם להגנה מפני השמש למריחה על הפנים. Learn More
 3. וגה קליניק - קרם לחות מרגיע 250 מ"ל
 4. וגה קליניק - קרם לחות סן-בלוק 250 מ"ל
 5. וגה קליניק - קרם לחות פנינים ודבש 250 מ"ל
 6. וגה קליניק - קרם לחות לעור שמן 250 מ"ל
 7. וגה קליניק - קרם לחות ויטמין סי Q10 250 מ"ל
 8. וגה קליניק - קרם לחות פאפאיה וויטמין איי 250 מ"ל
 9. וגה קליניק - קרם לחות לעור שמן ובעייתי 250 מ"ל
 10. וגה קליניק - קרם לחות קולגן 250 מ"ל

Items 1 to 10 of 203 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Set Descending Direction