קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

קורס איפור

תמונות נוספות

קורס איפור

בקורס איפור בבתי הספר למקצועות היופי, תלמדי לשלב צבעים וגוונים למגוון רחב של אירועים וסוגי עור שונים. תשלבי כישרון, ידע מקצועי, ציור, אומנות על מנת להוציא את הלקוחות שלך הכי יפות שאפשר. הטכניקות, טרנדים ומכוון הכלים שתכירי יאפשרו לך להרחיב את הכישרון הטמון בך. הקורס הינו בין המבוקשים במקצועות היופי בגלל הפשטות וההכנסה הגבוהה הצפוייה לך. קורס האיפור כולל לימודים תיאורטיים בכיתות נוחות ממאפרות מקצועיות אך רוב הזמן מוקדש לתרגול וליווי אישי והמאפרות הוותיקות יתנו לך טיפים רבים כדי שתוכלי לאפר את לקוחותייך באיפור ערב, איפור ביוטי לתצוגות או מגזינים, איפור כלות, איפור להפקות טלוויזיוניות או לאיפור יומיומי עדין. הכל תלוי בכישורייך ובדמיון שלך.

במידה ויש לך את הכישרון, את מוזמנת לשמוע עוד מבתי הספר המתמחים באתר ולקבוע פגישה :

לקנייה בחנויות הבאות :


המוצר נמצא בקטגוריות הקוסמטיקה :
קורסים והדרכות,


בקניון יש מספר חנויות המוכרות את המוצר, תלחצי על הלוגו של החנות שמוכרת את המוצר וקני ישירות מאתר החנות.

לרשימת החנויות למוצרי קוסמטיקה וטיפוח.קורס איפור הוא אחד מהקורסים המבוקשים ביותר בבתי הספר למקצועות היופי, מקצוע המשלב אומנות.

למרות שהקורס הוא אחד מבין מקצועות רבים, קורס האיפור נותן כלים רבים כדי שתאפשרי לתת ללקוחות שלך את הלוק שהן רוצות. קורס איפור הוא אחד מהקורסים המבוקשים ביותר בבתי הספר למקצועות היופי.למרות שהקורס הוא אחד מבין מקצועות רבים, קורס האיפור נותן כלים רבים כדי שתאפשרי לתת ללקוחות שלך את הלוק שהן רוצות. קורס האיפור הינו קורס מקצועי המתאים למי שרוצה לעסוק במקצוע ולבנות שרק רוצות לאפר את עצמן מוצע בבתי הספר למקצועות היופי לרוב גם סדנת איפור עצמי, בסדנה שהיא בעצם מיני קורס יש את היתרונות שלה ובה לומדים איפור יום ואיפור ערב עם הקדמה של איפור בסיסי והכרת סוגי העור השונים. חשוה לוודא שהקורס מבוצע ע"י מאפר/מאפרת מקצועיים עם ניסיון בתחום ששמים דגש על יצירתיות . הקורס אמור להיות בכיתות קטנות כדי שהתלמידות יוכלו להתבונן מקרוב על התאמת האיפור לדקויות הקטנות בפנים.חשוב ללמוד במקום מואר ונוח. לכל מורה יש את טכניקות האיפור שלו ולכן בתי הספר בוחרים במאפרים עם סגנון איפור רענן וזוהר ומאפר/ת שקשוב לטרנדים החמים באיפור. לימוד קורס איפור מיועד לכל מי שרוצה ללמוד בצורה מקיפה ביותר על איפור,על התאמת גוונים וצבעים לגווני עור שונים ונותן לך את כל האפשרויות לאפר בצורה מושלמת שמתאימה לכל המצבים, איפור למסיבות, איפור לפורים או איפור פשוט ויומיומי.

קורס איפור – מסלול הלימודים

הקורס אורך מספר מפגשים ( כל בית ספר והמסלול שלו ). במהלך הקורס את תקבלי את כל הכלים והמידע שאת צריכה על מנת לבצע את העבודה כהלכה. המטרה היא לאפשר לך כמאפרת מקצועית, לרכוש את הידע המקצועי הרחב ביותר.

קורס איפור – מהן תוכניות הלימוד בבית הספר לאיפור ?

קורס האיפור הוא מעניין ומאפשר לכל אחת להגיע להישגים מרשימים ולעשות את הלקוחות יפות מתמיד. המסלולים משתנים מבית ספר לבית ספר. כמו כן, חשוב לבדוק אם יש את אישור משרד התמ"ת, מה השעות והימים של הקורס ומי המאפרות המעבירות את הקורס כדי לוודא שהקורס מתאים לדרישות שלך.

נושאי הקורס  :

  • קוסמטיקה ומייק אפ.
  • תורת האור והצל.
  • מורפולוגיה ומורפולוגיית העיניים.
  • לכל שיטת איפור בקורס יש את הכיוון שלה ולכן מתייחסים בצורה שונה לשיטות איפור שונות כמו אור וצבע,איפור כלות, איפור מתקן, איפור ערב ואפילו איפור לפי גילאים כשההתייחסות הרבה ביותר היא איפור לנשים מבוגרות ואיפור מתקן.
  • בקורס יש כמובן התיחסויות לאיפור דרמטי ומעושן, לומדים טכניקות שונות של אייליינר ורואים את ההבדלים במבני שפתיים שונים, שגם להם סגנונות איפור שונים.
  • רוב בתי הספר שמלמדים קורס איפור גם ילמדו אותך איך להתאים איפור לתאורה משתנה בצילומים .
בסוף הקורס תינתן, לאחר בחינה עיונית ומעשית תעודת סיום קורס איפור מטעם בית הספר .

איפה כדאי ללמוד קורס איפור ?

אם תמיד חלמת לאפר כמו במגזינים, זה הזמן להרים את הטלפון ולהגיע להתרשם מבית הספר ללימוד איפור. מרכזים רבים אפילו יקלו עלייך וייתנו לך ערכת איפור מקצועית כחלק מקורס האיפור. במהלך הלימוד תיחשפי למאפרות שכבר עשו את זה בעולם האמיתי, שאיפרו המון בנות בכל סוגי האיפור הקיימים והגיע הזמן שלך ללמוד מהן איך עושים את זה. היכנסי לאתר המכללות כדי להתרשם מהמכללה למקצועות היופי שבאיזור מגורייך. בהצלחה.

מידע נוסף

גודל לא
מותג לא

המלצות לקוחות

את מוזמנת להוסיף טיפ או המלצה על המוצר כדי שאחרות ילמדו מנסיונך.

איך תדרגי מוצר זה? *

  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
איכות
עומד בציפיות
מחיר