קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

קורס איפור קבוע

תמונות נוספות

קורס איפור קבוע

בלימודי קורס איפור קבוע, תלמדי לאפר באופן "קבוע" את לקוחותייך ולחסוך להם זמן ומאמץ להתאפר כל פעם מחדש. בלימודים תתמקצעי בשימוש במכשיר האיפור הקבוע, בשימוש בפיגמנטים וצבעים לאיפור קבוע, התאמת צבעים בשילוב העור והלימודים כוללים עבודה מעשית עם ידע תיאורטי.

תבחרי את בית הספר המתאים לך ביותר לראות את נושאי הקורס המלאים הנלמדים אצלם :

לקנייה בחנויות הבאות :


המוצר נמצא בקטגוריות הקוסמטיקה :
קורסים והדרכות,


בקניון יש מספר חנויות המוכרות את המוצר, תלחצי על הלוגו של החנות שמוכרת את המוצר וקני ישירות מאתר החנות.

לרשימת החנויות למוצרי קוסמטיקה וטיפוח.לימודי איפור קבוע ולקיחת קורס מקצועי בתחום זה צעד נוסף לעצמאות כלכלית. הקורס מאוד משתלם ולאחר תקופה קצרה יחסית, תוכלי כבר להתמקצע באחד הקורסים הרווחיים בתעשייה.

איפור לוקח הרבה זמן ביום ללקוחות שלך. במרקם החיים העמוס, טוב לדעת שיש דברים שכבר לא צריך לעשות ופה נכנס האיפור הקבוע. האיפור הקבוע מאפשר לך לאפר את הלקוחות שלך באיפור שמחזיק מעמד מספר שנים ויכול לחסוך להם כל פעם למרוח את האיליינר, אודם, תוחם או כל איפור שהיא תחליט, פשוט לא צריך לעשות זאת שוב, כי עשית להם איפור קבוע במקום איפור רגיל. בקורס האיפור הקבוע, תקבלי כלים לאפר באופן שהפיגמנטים נשארים למשך מספר שנים בדומה לשיטת הקעקוע. בקורס, תיחשפי לכל הפיתרונות המוצעים בשיטת האיפור הקבוע, כולל הטרנד החדש הדמיית זקיקי שיער. הקורס כולל רקע תיאורטי וקורס מעשי שבו תרגישי את מכשיר האיפור הקבוע, תתנסי בו ותוכלי לחזק את היכולות שלך, תרגול מוביל לשלמות. אין לתאר את הסיפוק הרב שתקבלי ברגע שתשפרי ללקוחה שלך את הביטחון העצמי, עם שפתיים מודגשות,צלקות מוסתרות או שפתיים מלאות וחושניות. עלות קורס האיפור הקבוע מוערכת בין 2500-4500 ש"ח , תלוי בבית הספר לאיפור קבוע שאת לומדת אצלו ובערכה שאת מקבלת עם הקורס. ברוב בתי הספר לאיפור קבוע, תקבלי ערכה שמספיקה לך אפילו לעבוד וכבר להחזיר את ההשקעה בקורס. בערכה נכללים מכשיר לאיפור קבוע, צבעים לאיפור קבוע, שבלונות ועוד כלים שתזדקקי להם בעבודה שוטפת באיפור קבוע.

תוכנית הלימודים בקורס איפור קבוע :

  • לימודי הקורס מתחלקים לקורס תיאורתי וקורס מעשי
  • בחלק התיאורטי של הקורס נלמד את המבוא לאיפור קבוע
  • הדגשה והצללת תווי פנים
  • מבנה העור והתאמת צבעים לפי תאוריית הצבעים והפיגמנטים.מורפולוגיה,הדגשת תווי פנים וטשטוש פגמים,
  • תיחום שפתיים ומילוי שפתיים, התאמת צבעים לעור הלקוחה, הכרת מכשירי איפור קבוע.

מה עוד לומדים בקורס האיפור הקבוע ?

  • קורס איפור קבוע - איפור קבוע לגבות
  • האיפור חייב להיות מאוד מדוייק ועם התאמה מושלמת של הצבע הנבחר לעור המטופל, לכן בלימודי איפור קבוע אנו נתעמק בעולם הצבעים, הגוונים והתאמתם לעור הלקוחה מכיוון שהאיפור הקבוע הינו קבוע לאורך זמן רב וכל טעות יכולה להסב נזק רב ללקוחה שלנו.
  • בלימוד מקצועי של האיפור הקבוע נלמד איך להמנע מטעויות, איך להגיע לדיוק מקסימלי, איך לעדן את הצבעים, איך להתמקד באיזור מסויים כדי להדגיש איזור אחר. כמו כן בלימודי איפור קבוע נלמד למזג צלקות עם הצבע הטבעי של העור.
  • בלימודי איפור קבוע תקבלי את כל הדגשים הדרושים לך כדי להעניק ללקוחה שלך את הגוון הנכון למקום הנכון, כמו כן תהיה לך את האפשרות להראות לה כיוונים נוספים שהיא לא ראתה מהזווית המקצועית שלך.

לימודי איפור קבוע - החלק המעשי בקורס :

בחלק המעשי בקורס האיפור הקבוע, את תרגישי את המכשירים, תתאימי את הצבעים ותרגישי באופן פיזי - מה זה לעשות איפור קבוע. בחלק המעשי של הלימודים, את תלמדי זויות עבודה נכונות, כמויות של צבע, התאמה פיזית ועבודה אמיתית מול דוגמנית חיה. ברוב בתי הספר לאיפור קבוע, את צריכה להביא דוגמנית משלך או שבית הספר מביא לך דוגמנית , אבל בכל מקרה הלימודים חייבים לכלול איפור פיזי ושימוש במכשירים לאיפור קבוע. תבחרי את אחד מבתי הספר המתמחים בקורס כדי לשמוע פרטים נוספים, זמנים ומחירים של הקורס. בהצלחה !!

מידע נוסף

גודל לא
מותג לא

המלצות לקוחות

את מוזמנת להוסיף טיפ או המלצה על המוצר כדי שאחרות ילמדו מנסיונך.

איך תדרגי מוצר זה? *

  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
איכות
עומד בציפיות
מחיר