קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

קורס הסרת שיער בשעווה

תמונות נוספות

קורס הסרת שיער בשעווה

קורס הסרת שיער בשעווה במכללות השונות למקצועות היופי יאפשר לך להשתלב במעגל העבודה או להרחיב את השירותים שאת נותנת ללקוחותייך.

נושאי הקורס מתמקדים בטכניקה הוותיקה ביותר להסרת שיער - הסרת שיער בשעווה. הסרת השיער בשיטה זו מיועדת להסרת שיער מאיזורים גדולים בגוף במהירות. תלמדי שיעורים עיוניים ומעשיים שבהם תשתמשי בטכניקה זו במספר איזורים בגוף. תכירי סוגי שעוות שונים והתאמתם לאיזורים שונים בגוף.

את מוזמנת לפנות לאחד מבתי הספר השונים כדי לשמוע עוד על זמני ונושאי הקורס המועברים אצלם :

לקנייה בחנויות הבאות :


המוצר נמצא בקטגוריות הקוסמטיקה :
קורסים והדרכות,


בקניון יש מספר חנויות המוכרות את המוצר, תלחצי על הלוגו של החנות שמוכרת את המוצר וקני ישירות מאתר החנות.

לרשימת החנויות למוצרי קוסמטיקה וטיפוח.קורס הסרת שיער בשעווה הינו קורס שמאפשר לך ללמוד כיצד להסיר שעווה בטכניקת המריחה והמריטה.הקורס מאפשר לך לתת ללקוחה שלך להיות הכי חלקה ויפה שיש במינימום זמן ובנוחות מקסימלית. כולן מחפשות עור חלק ונעים ואת האחת שתאפשר להם להרגיש בנוח עם הגוף החלק שלהן. הקורס כולל הכרה מקצועית של השעווה - יתרונות,חסרונות,מוצרים נלווים ואופן השימוש בהם, מה עושים במצבים לא צפויים ומה הם האמצעים שעומדים לרשותנו כשאנו באים להסיר שיער בשעווה. בקורס תתנסי בהסרת שיער בשעווה במקומות שונים בגוף, שכן לכל איזור יש את השעווה שלו ואת הדקויות המתאימות לו. בקורס תלמדי להבחין בין סוגי שיער שונים ועור שונה כדי שתוכלי להתאים בצורה מושלמת את הטמפרטורה של השעווה => לסוג השיער => למקום בגוף. מריטת שיער מאיזורים שונים בגוף דורשת התייחסות מיוחדת וזה חלק ממה שנלמד בקורס השעווה, בין היתר את תלמדי על איזורים שונים והסרת השיער בשעווה בידיים, ברגליים, מפשעות, בית שחי ועוד.

קורס שעווה – מסלול הלימודים

הקורס אורך מספר ימים ולרוב מבוצע כפעם בשבוע (תלוי בבית הספר שאת עושה בו את קורס השעווה ). לקורס חוברת המסבירה באופן מפורט את כל הידע המקצועי הדרוש לך כדי שתוכלי לחזור על החומר בעתיד. רוב בתי הספר מעניקות ערכה התחלתית להסרת שיער בשעווה כדי שתוכלי ישר לקפוץ למים ולהתחיל. קורסים רבים משלבים את הקורס של השעווה עם קורס לעיצוב גבות ככה את מקבלת שניים במחיר אחד,שכן שני הקורסים קשורים אחד לשני .כך תלמדי איך למרוט שיער לא רק עם שעווה על כל הגוף אלא גם בצורה נקודתית בגבות, דבר שקצת שונה מהסרת שיער בשעווה כי זה עיצוב קו השיער בצורה מדויקת יותר. הכרחי בשבילך להיות בכל השיעורים כדי שתוכלי בעתיד, כמטפלת לתת טיפול איכותי ומקצועי. כנסי לאחת מהמכללות שמלמדות את הקורס ובררי פרטים נוספים.  

מידע נוסף

גודל לא
מותג לא

המלצות לקוחות

את מוזמנת להוסיף טיפ או המלצה על המוצר כדי שאחרות ילמדו מנסיונך.

איך תדרגי מוצר זה? *

  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
איכות
עומד בציפיות
מחיר