קניון ביוטי לנד-קניון מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח למקצועניות הגדול בישראל

קורס מניקור פדיקור

תמונות נוספות

קורס מניקור פדיקור

בסיום קורס מניקור פדיקור תוכלי לטפל בצורה מקצועית בציפורניי לקוחותייך. הלימוד כולל טיפול וטיפוח הציפורניים בלימוד תיאורטי הכולל מבנה הציפורן ואנטומיה של היד וכף הרגל ולימודי מעשיים שבהם תתנסי בכלים שונים, הכרת דרכים שונות לטיפול מקצועי בבעיות הקשורות לציפורן ועוד.

לחצי על אחד מבתי הספר על מנת לקבל מידע מלא על הקורס :

לקנייה בחנויות הבאות :


המוצר נמצא בקטגוריות הקוסמטיקה :
קורסים והדרכות,


בקניון יש מספר חנויות המוכרות את המוצר, תלחצי על הלוגו של החנות שמוכרת את המוצר וקני ישירות מאתר החנות.

לרשימת החנויות למוצרי קוסמטיקה וטיפוח.קורס מניקור פדיקור הינו בין הקורסים הפופולריים בתחום הקוסמטיקה.

ראשית נבין מהם המניקור ופדיקור ובהמשך נדבר על הקורס עצמו. פדיקור : פירוש המילה פדיקור בלטינית הוא טיפול ברגל. כפות הרגליים הם האיבר הנושא את כל הגוף. לפיכך השחיקה בו רבה, ולכן לפעמים נגרמות לו בעיות כמו עור קשה, ציפורן חודרנית, פטריות ויבלות. בטיפול בכף הרגל היא זוכה לטיפול וטיפוח, ומעניק תחושת ניקיון ורעננות. מטרתו של הטיפול הוא לשפר ולהיטיב עם מראה כף הרגל והציפורניים, ולמנוע מחלות ציפורניים כמו ציפורן חודרנית, פטרת ועוד. תהליך הטיפול הרגיל: ניקוי והסרת עור יבש מכף הרגל, ניקוי העור המת מסביב לציפורניים וסידור הציפורניים. הטיפול מתאים לנשים וגברים כאחד. לרוב, נשים עושות פדיקור לפינוק ויופי וגברים עושים לרפואת הרגלים. פדיקור רפואי: פתרון בעיות רפואיות בכפות הרגליים. חלק מהבעיות העיקריות המטופלות בפדיקור הרפואי הן: יבלות שטחיות, יבלות ויראליות, אקזמות, פיטריות בציפורניים וציפורן חודרנית. מניקור : פירוש המילה מניקור בלטינית הוא טיפול בכפות הידיים. כפות הידיים הם כרטיס הביקור שלנו בעולם. מניקור הוא טיפול בריאות לכפות הידיים לנשים וגברים כאחד. ידיים מטופחות מעידות על אישה מטופחת שמראה החיצוני חשוב לה, ושתעשה הכל לשם כך. היופי שבידיים מתחיל מידיים קודם כל מידיים בריאות ורק אחר כך מטופחות. המניקור נותן את המענה לשניהם יחד.

למי מתאימים לימודי הקורס?

אם את מודעת לגוף שלך והוא חשוב לך. אם את אוהבת לטפח את הגוף ולעזור לאחרים בכך, מתאים לך ללמוד את הקורסים של הפדיקור והמניקור.

בלימודי הפדיקור מניקור מתמקדים בעיקר בנושאים הבאים :

  • הכרת מושגי היסוד ואנטומיה של כף היד והרגל.
  • הכרת כלי העבודה בטיפולי הפדיקור והמניקור.
  • ניקיון הרגלים והידיים והסרת עור יבש ופגום.
  • תהליך עבודה נכון.
  • אבחון וטיפול בציפורן חודרנית.
  • טיפול ודרכי מניעה למחלות פטרת.
  • הכרת סוגי היבלות והטיפול בהם וטיפולים לחולי סכרת.
  • שיוף ציפורניים ובנייתם.
  • עיסוי ופילינג.
  • מריחת לק וקישוטי ציפורניים.
הקורס מורכב מלימודי פדיקור ומניקור עיוניים ומעשיים. ובסופו ישנו מבחן עיוני ומבחן מעשי. את ערכת הפדיקור, ערכת המניקור וציוד נוסף שצריך ללימודים, מספק מוסד הלימודים. משך הלימודים: נע בין 3-5.5 חודשים, תלוי במוסד הלימודים. טווח המחירים: נע בין 2000-5000 ₪, תלוי במוסד הלימודים. ניתן ללמוד קורסים של מניקור פדיקור בתל אביב, חיפה, רחובות, ועוד. צרי קשר עם המכללות למקצועות היופי למעלה על מנת לקבל פרטים נוספים ואת זמני הקורס.

מידע נוסף

גודל לא
מותג לא

המלצות לקוחות

את מוזמנת להוסיף טיפ או המלצה על המוצר כדי שאחרות ילמדו מנסיונך.

איך תדרגי מוצר זה? *

  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
איכות
עומד בציפיות
מחיר