את בטוח מודעת לבעיה הנוראית של כסיסת ציפורניים… על אף שאין בדבר היגיון ומדובר בפעולה בלתי רצויה בכל זאת נשים רבות כוססות ציפורניים ללא הפסקה.
הנה כמה דברים שכדאי לדעת בנושא…

כסיסת ציפורניים

האם אתן חולמות על המראה המושלם? הקוסמטיקאיות שלכם ואפילו המאפרות תספרנה לכם שהאיפור חשוב, חשוב גם עניין מראה הפנים ומאידך חשוב גם מראה הגוף והידיים. לזה קוראים מראה נקי, מטופח ובעיקר מרשים. אם עדיין לא נפטרתן או נפטרתם מתופעה של כסיסת ציפורניים הגיע הזמן להשכיל ולהבין כי ציפורני הידיים וכל הקשור לבעיית כסיסת ציפורניים יכולה בהחלט להיפטר ולהיפתר. קוראים לזה רוטינה של טיפוח ובאמצעות ביקור אצל הטכנאית ציפורניים שלכם תוכלו גם אתם לעשות מניקור אשר עשוי לסייע לכם בפתירת הבעיה לצמיתות.

על בעיית כסיסת הציפורניים

יש לא מעט אנשים שיעידו כי הם סובלים מכסיסת ציפורניים. הם מתקשים להפסיק ולמרות כוח הרצון שלהם עדיין הם מוצאים את עצמם בצל ההרגל הרע אשר מותיר את כפות הידיים שלהם במצב לא טוב ואפילו מראה אסתטי רחוק מלהיות טוב. בעוד הם ניגשים אל הקוסמטיקאית לטיפולי פנים ואל המאפרת בעניין של איפור ערב מדהים, כפות הידיים מגלות חסך אחד גדול של טיפוח. הכול מתחיל כאשר הם מודים כי הם מתקשים להפסיק את תופעת כסיסת הציפורניים. אנשים לא באמת יודעים על חיסרון של כסיסת הציפורניים, לרוב זה עלול לגרום גם לבעיות בריאותיות הקשורות בפטריות וכל דבר שאינו סטרילי דיה.

כסיסת ציפורניים גמילה – טיפים

  1. יש לטפח את כפות הידיים בדיוק כשם שמטפחים את כל שאר חלקי הגוף. באמצעות מריחת לק שטעמו רע, אפשר בהחלט להפסיק את הפעולה של הכסיסה ולחיות בשלום.
  2. שיטה נוספת מדברת על היפנוזה. מיותר לציין כי טיפול זה ראוי שיתרחש על ידי מהפנט מוסמך.
  3. יש לקבוע מטרה, יעד ותאריך של הפסקת כסיסת הציפורניים בפועל.
  4. אפשר לספר לכמה אנשים יקרים על ההחלטה, זה יחזק את הרצון וכך לא תשברו נוכח ההבטחה שהבטחתם לעצמכם.
  5. גם קביעת פרקי זמן יסייעו לכם. אין צורך לקבוע שאתם מפסיקים לעד אלא לפרק זמן ומשם תמיד אפשר להתקדם ולהתמיד הלאה.
  6. יש לצלם את כפות הידיים לפני שהחלטתם לשאת את ההחלטה ומאידך לצלם את כפות הידיים המטופחות שהזמן העניק לכם נוכח הגמילה מכסיסה קבועה.

ישנם מוצרים שיוכלו לעזור ללקוחה שלך להפסיק בכסיסת הציפורניים ולפתח ציפורניים בריאות ויפות… תוכלי למצוא בקלות מגוון מוצרים שיעניקו לך עוד מידע באתר