על בניית ציפורניים ועל כלים נכונים 

בואו נדבר על הקוסמטיקאית שלכם, לבטח יצא לכם לשמוע מפיה על פועלה בתחום הטיפוח והקוסמטיקה, לצד כל השדרוגים, חשוב ביותר לבחור גם כלי עבודה טובים וכשם שהמחטים וכלי החיטוי חשובים ביותר כך גם שאר הכלים ובפרט שמדברים לצורך העניין על נישה של בניית ציפורניים, פדיקור, מניקור או כל דבר אחר, כאן מגיע השלב של בחירת הכלים. בואו נדבר לצורך העניין על בניית ציפורניים ועל צבתית לציפורניים ייחודית לציפורניים ובעיקר נדבר על בניית ציפורניים על פי השלבים הראויים.

להכין את הציפורן לבנייה – טיפים

  1. חשוב לרסס על הידיים תרסיס אנטיספטי וזאת על מנת לבצע חיטוי במקום.
  2. יש לגזוז את הציפורניים לגובה קצה האצבע ולשייף לרבות שיוף הציפורן.
  3. יש למרוח מרכך עור על העור שיש מסביב ואז לבצע עיסוי.
  4. יש להסיר שכבות עור מתות וכאן מגיע העניין של שימוש ובחירת כלי עבודה ייחודיים, יש לרכוש צבתית לציפורניים ייחודית אשר תסייע להשלמת הטיפול בציפורניים במסגרת טיפול המניקור והבנייה.
  5. יש למרוח אקולייזר על משטח הציפורן ולשייף את המשטח על מנת להסיר שכבה שומנית הקיימת על הציפורן והנה מגיע שלב ההדבקה.

כיצד לרכוש כלי עבודה מתאימים

אם אתם תרים אחר כלי עבודה לרבות צבתית לציפורניים טובה אשר לא תכאיב ומאידך תהיה טובה דיה בעבור הציפורניים שלך, שהרי חשוב לערוך סקר שווקים באינטרנט, אם עד כה רכשתם את מלוא הציוד במקום אחד, אולי ראוי ועדיף להמשיך ולהישאר באותו המקום ולבצע רכישה מרוכזת של כלים ומכשור שיספקו ללקוחה שלכם את הטוב ביותר. לא מרוצים מהספק העכשווי? בקשו המלצות מקרובים וקולגות, זה תמיד עוזר ומקצר את היגיעה ואת החיפוש פלאות. מיותר לציין כי אין להתפשר על הזול ביותר, הוא עלול לעלות לכם יקר בהמשך, מניסיון כזה או אחר עולה כי השימוש במוצרים זולים הביא לא פעם לא מעט קוסמטיקאיות, פדיקוריסטיות ואפילו מניקוריסטיות לתביעות נוכח השימוש בכלים שאינם כלים. מיותר לציין כי הנזק שעלול להיגרם לא פעם למטופל מיותר ביותר נוכח בחירה לקויה של כלי עבודה מתאימים.

באתר ביוטי לנד, כמובן תמצאי את המגוון הרחב ביותר והמחירים הטובים ביותר